Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson k750i függetlení...

Sony Ericsson k750i függetlenítése. Valaki?

Figyelt kérdés

Szeretném függetleníteni, neten is utána néztem már, de semmi használhatót nem találtam. Szolgáltatóhoz meg nem szeretnék menni, és elég sürgős. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném. (Ha működik, és van igénye rá a segítőnek, fel tudok ajánlani 200 G-Kreditet, amelyből a gportal.hu-n honlapot vásárolhat, a maradékból pedig bármilyen extrákat a honlapjára - 200 gkredit értéke kb 2000 ft)

Előre is köszönöm!


2010. aug. 5. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
faq.se-portal.hu itt ajánlatos elolvasni a függetlenítés vkp-val című leírást.
2010. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! azt hiszem, értem, illetve, azt nem, hogy leírja hogyan csináljam, de aztán a

,,4.a, A felugró ablakban értelemszerüen a hálózat függetlenítés ujraindítással utána OK."

után nem írja, hogy húzzam ki a telefonból az usb-t, a következő lépés pedig már

,,5, A telefonon tartsuk nyomva a "2+5" gombokat, majd csatakoztassuk a kábelt."

akkor közben húzzam ki, és csatlakoztassam újra?

2010. aug. 5. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz leírást olvasol. Az a te esetedben nem fog menni.

[link] ez viszont igen (a DB2010-es leírást kell követned)

2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!