Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi véleményetek ? Szerintem...

Mi véleményetek ? Szerintem megérdemli. Több az innováció mint az iphonok-ban. Gyors töltő, dobozban, szilikon, tok, fólia a kijelzőn.

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 19. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
tudod mi az az innováció?
2020. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Engem sosem érdekelt, hogy "neves" emberek melyik telefont találták a legjobbnak. Nekem általában (sosem) pont nem azok a legjobbak.

Számomra az iPhone-ok váltak be, mégha szerinted nincs is bennük annyi "innováció". :)

De nekem soha se fog annyit nyújtani egy Samu, egy Hüvely, vagy bármelyik zöld robottal futó telefon, mint az Alma. Gondolok itt a hosszú szoftverfrissítésre egyik kiemelkedő példaként. A többi meg inkább személyes(ebb) dolog, ami sokkal jobbá teszi nekem.

Másnak meg a másik a jobb, a bevált, ez ilyen.

2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

még írni sem tudsz rendesen... majd ha az megy akkor kérdezz... fogalmad sincs mi és hogyan működik a telefongyártóknál és lövésed sincs arról, ogy hogyan működik az "innóváció"... hogyan lesz egy gondolatból telefon, funkció, szolgáltatás, ... stb....

olvastál néhány szót valami hvgs, vagy origós tech cikkben és mindjárt szakértő lettél..... gondolod te.

2020. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Iphone le van maradva. Úgy állítják be az új funkciókat mintha ők találták volna ki. Közben pedig ezeket már rég tudják androidos telefonok. 12 év után végre tudtak normális töltött csomagolni a dobozban.
2020. aug. 19. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
1 és 3 vagyok... állításom továbbra is fenntartom. nem vagy elég okos ahhoz hogy véleményt mondj.
2020. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Gyors töltő, dobozban, szilikon, tok, fólia a kijelzőn."

Ezt inkább megvenném mind magamnak, ha a teló ára nem 300 ezer fölött lenne. De így ...

4 éves telómhoz is adtak gyorstöltőt és kevesebb mint harmad enyi volt az ára. Nem értem hogy hoztad ezt összefüggésbe.

Szerintem túl sok teleshop műsort nézel.

2020. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brandon41 ***** válasza:
A telefonok dobozában található tartozékok nem számítanak lemaradásnak, és főleg nem innovációnak, csupán nem adnak hozzá ilyeneket. Remélem hogy azt tudod kedves kérdező, hogy a Oneplus telefon dizájnokat, részben az anyacég (Oppo) telefonoktól szerezte/vagy még mindig. A gyorstöltő technológiáját is az Oppo fejlesztette ki, vagy együtt (VooC), csak máshogy nevezi el. Oneplus nem tudok róla hogy új dolgot talált volna ki amiért olyan innovatív cég lenne. A Oneplus inkább létező dolgokat fejleszt, csiszolgat hogy az megfelelő legyen hogy belehessen rakni a telefonjaikba. Mondom ezeket mint Oneplus 7 pro tulaj, és aki évek óta követi a cég termékeit, dolgait.
2020. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemis tudtam h attól jó egy cég ha a telefonjához egy pár dolláros tokot ad

meg alapba körbetekeri foliával , ja h ezt a folia dolgot minden cég csinálja??? micsoda???

képzeld még az iphonok is körbe vannak tekerve foliával

elől hátul is , na ehez mit szólsz

megnéztema linket és a hajlítható telefonok között nem volt sok választás

mondhatnám azt h sonyt kajakra nem látok az embereknél

oppo val még életembe nem találkoztam

huaweit meg nem merek venni a mindenféle szankció miatt meg még kitudja mit találnak ki

oneplus tetszik de nem sok helyen lehet megvenni itthon

ugyebár kiis akarnám probálni előtte nem csak ugy megvenni hasraütésre

2020. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brandon41 ***** válasza:
#8 Azt hiszem hogy a telekomnál van/volt oneplus a kínálatban. De az hogy melyik üzletben lehet kipróbálni, megfogdosni az jó kérdés.
2020. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!