Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Pro-hoz ajánlanátok...

Huawei P20 Pro-hoz ajánlanátok kijelzővédő fóliát?

Figyelt kérdés
Az eredeti ami rajta volt megérett egy cserére, nagyon elhasználódott. Viszont nem találok ilyet, vagy ehhez hasonlót ami megfelelne. Ha van jó tapasztalatotok osszátok meg, küldjetek linket hozzá. Köszönöm!

2020. aug. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
üveget szeretnél vagy simát?
2020. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen telefonos boltba bemész, mondod, hogy kérsz rá üvegfóliát, mondod a telefon márkáját/típusát és már rakják is rá. Nekem lassan 2 éve lett rá rakva akkor volt 7000 Ft, azzal együtt, hogy rá rakták (meg ugye a fólia ára) +egy matt szilikon tok az lehetett kb 3000-3500 Ft.
2020. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 melyiket érdemes?


#2 vidéken ez nem olyan egyszerű. Ezért gondoltam hogy rendelek egyet és rárakom én.

2020. aug. 20. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Az üvegfólia védi a telefont.

[link]

2020. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az előző linkelt, az jó, én is olyat használtam eddig a telefonjaimon. :) (Meg a mostanin is az van.)
2020. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én is vidéki 😅
2020. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Kipróbálom amit ajánlottatok.
2020. aug. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!