Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szevasztok,van egy Huawei...

Szevasztok,van egy Huawei mate 20 telefonom,le szeretném cserélni egy "kézrevalóbb" telefonra..?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok ajánlani helyette?Mivel az alábbi dolgoktól eltekintve maximálisan meg vagyok elégedve,legalább úgy szeretem mint a bablevest,ezért valami hasonló tudású,lehetőleg Huawei,Samsung telefont szeretnék.Technológiai csőszerelőként dolgozok,sokat bújkálok melóba szűk helyeken,nem fér el a melósruha egyik zsebében sem kényelmesen,túl nagy ahhoz képest hogy felnőtt férfi vagyok és elég nagy kezem van,nem egyszerű az egy kézzel való kezelése..előtte 10 évig egy S4 minim volt,kb hasonló méretűt,de a mate 20 tudását képező telefont szeretnék..köszi.
2020. aug. 20. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon kicsi a választék kisebb méretű telefonokból :(
2020. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
a samsung galaxy a3 2017 kicsi és jó, bár nem tudom mennyiben olyan mint a huawei mate, érdemes lehet megnézni
2020. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy s10e.

Esetleg Google Pixel 4a.

Huawei vonalon a P30 jöhet szóba, nem kifejezetten kompakt, de kisebb, mint a Mate 20, és ugyanazt tudja.

2020. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!