Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg szükséges iCloud...

Tényleg szükséges iCloud tárhelyet bővíteni, vagy ez csak marketing?

Figyelt kérdés
64Gb-os iPhone-nál állandó bedobálja, hogy fizessek elő havi pár száz forintért 50Gb-os tárhelyre, az ingyenes alap 5Gb helyett, mert hogy kevés a tárhely. Viszont az 5Gb-ból 3,4Gb ami foglalt... a fotók összesen 3Gb-ot foglalnak el, bizt. mentés 486Mb, és pár Mb a többi alkalmazás.

2020. aug. 21. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gerilla marketing.


Ha úgysem használod ki, minek fizetnél érte?

2020. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem az 50 GiB is kevés, az, hogy neked elég-e az 5 GiB azt neked kell eldönteni
2020. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem elég az 5 giga úgyis, hogy 2 iPhone és 2 iPad és a Mac is oda ment dolgokat.

persze a képeket nem oda mentem.... nem kötelező odatenni a képeidet, azok foglalnak nagyon sok helyet.

mag nagyon sok app van ami a kis dolgait felteszi és több100 megát elfoglalnak.

tudni kell menedzselni az 5 gigát, és néha szánni kell rá kis időt de simán meg lehet oldani.

amúgy nem drága a következő lépcső

2020. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!