Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi szinkronizáln...

Miért nem engedi szinkronizálni a rendszerem (Win7) az Office OneNote programot az OneNote online tárhelyemmel? A tűzfalon hozzáadtam mint kivételt, mégsem enged semmilyen online tevékenységet. Milyen beállítás lehet szükséges még?

Figyelt kérdés

Újra kellett telepitenem a rendszeremet egy makacs reklámvírus miatt.

Régebben már használtan sikeresen együtt ezt a Win7 példányt, ugyanezzel a Microsoft Office OneNote 2007 alkalmazással. Hibátlanul működött. Be tudtam a programban jelentkezni a OneNote Online felületre, és tudtam szinkronizálni onnan a régebbi mentéseimet.

Nem jelszó probléma, mert a telefonomról gond nélkül be tudok jelentkezni, böngészőből is fel tudok lépni.

De az volna a dolog lényege, hogy ha esetleg útközben írok valamit a telefonon, mikor hazaérek, az asztali gépen a OneNote-ban simán folytathatnám - ahogy korábban.

Nem csak belépni nem tudok, semmilyen link sem nyílik meg a programon keresztül - mindig ez a hibaűzenet jelenik meg: [link]

"A számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától." - de hát én vagyok a rendszergazda!!! Úgy telepítettem a rendszert!

Így viszont a szinkronizálás lehetőségénél is inaktív marad az opció (persze, hiszen be sem tudok lépni):

[link]

Milyen más beállítás akadályozhatja az online tevékenységet?

A tűzfalat teljesen megnyitottam a program számára:

[link]

Kérem, segítsetek, mert nagyon hiányzik ez a lehetőség!



2017. júl. 27. 12:18
 1/8 Shaddark ***** válasza:

Vezérlőpult - felügyeleti eszközök - eseménynapló.

Itt kiírja neked (feltehetően az application sornál) hogy mi a baja.

A hibakódra rákeresve Google-val megoldást is biztosan találni fogsz :)

2017. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen - megnézem rögtön.
2017. júl. 27. 19:49
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nekem nem mond semmit - idáig már nem terjed az ezirányú tudásom.

Ezt találtam a naplókban: [link]

2017. júl. 27. 20:26
 4/8 Shaddark ***** válasza:

Ez sajna nem segít.

Ha jobb klikk után a "futtatás rendszergazdaként" opcióval nyitod meg?

2017. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az sem segít - ugyanúgy az első képen látható üzenet jön.

Sajnos ebből nem derül ki, hol kéne beállítanom bármit is.Én vagyok a rendszergazda - más fiók nincs is a számítógépen.

2017. aug. 3. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

TrustedInstaller, amely mindent felülír, mert Ő a fő szuper rendszergazdi. Én letiltottam.

[link]

2018. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a segítséget!

Ez megoldotta a problémámat!

2018. jan. 5. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2018. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!