Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebben használtam a Google...

Régebben használtam a Google Hitelesítő alkalmazást, viszont letöröltem, mert már nem volt rá szükségem. Most szeretném ismét használni, de nem tudom az e-mail-ekhez a jelszavakat. Lehetséges megszerezni az engedélyt belépés nélkül?

Figyelt kérdés
Valahova csak elmentette azokat a QR-kódokat. Vagy törölve lett az alkalmazás törlésével?

2020. aug. 21. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Google hitelesítő nem menti az adatokat a felhőbe (Pedig ideje lenne ezt megoldaniuk), amint törlöd az alkalmazást, nem tudsz belépni a beimportált fiókodba. Csak úgy tudod megoldani, ha van olyan eszköz ahol be vagy lépve a fiókokba, akkor ott tiltsd a kétlépcsős azonosítást, majd aktiváld újra. Ha ez nem megy, akkor csak a support marad, akik talán segítenek, ha tudod igazolni, hogy valóban a te tulajdonod a fiók.
2020. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve még annyi kimaradt, hogy a kétlépcsős azonosítás bekapcsolásakor minden oldalon kapsz egy biztonsági kódot, aminél szól is, hogy írd/fényképezd le és tedd el, pont az ilyen esetekre, mert az felülírja a kétlépcsős azonosítást. Ha ezt nem tetted meg, akkor a fenti két opció maradt.
2020. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ.


No, közben a QR-szkenner-ben elvoltak tárolva az adatok. Csakhogy nem mind. Egy gmail.hu-s nem volt benne, a gmail.com-osokat bele tudtam tenni a Hitelesítőbe.

Van megoldás? :)

2020. aug. 22. 10:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy linket vagy afféle dolgot ad? Ilyet? "otpauth://....."

Már nem emlékszem milyet adott. De volt egy QR-kód is, az biztos. Amit nem látok még a QR-kódos alkalmazásban sem.

2020. aug. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!