Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone kép törlés, hogy??

Iphone kép törlés, hogy??

Figyelt kérdés

Iphone 11 prot vettem, az első indításnál volt egy olyan lehetőség, hogy a régi iphone-ról bluetoothal át lehet importálni a dolgokat.

Sikerült is, de van pár kép amit nem tudok kitörölni, nem jelenik meg mellettük a kis kuka ikon. Mit lehet ilyenkor csinálni?



2020. aug. 21. 22:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Gépről próbáld meg, talán ott működik, ha nem akkor csak a szervíz segithet:(
2020. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"csak a szervíz segithet"

:DDDDD ökör :D


hogyan kerültek fel azok a képek a telefonra?

2020. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bedobta a lehetőséget, hogy bluetoothal át importálhatom a szükséges dolgokat (zenék, névjegyek) így a képek is átmentek de azokra nem volt szükségem kb 500 képből 400-at ki tudtam törölni, csak 100 darabot nem kb. De fogalmam sincs, hogy mi alapján választotta ki a képeket mert nem egy nap vagy egy hét, hónap képei maradtak fent a telefonon hanem össze-vissza.
2020. aug. 22. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor újra felteszem a kérdést:

"hogyan kerültek fel azok a képek a telefonra?"

értem hogy az előző telefonról a Gyors kezdés funkcióval kerültek ár, de az előző telefonra hogyan kerültek fel?

2020. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legalább neked müködött az a funkció xd

nekem még ezzel se akarta átdobni a dolgokat könnyeddén

2020. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én fotóztam a régi telefonnal. (Iphone 7)
2020. aug. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!