Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy aliexpressről rendelt...

Egy aliexpressről rendelt wireless charger, vagy töltőfej+ kábel árt a telefon akksinak? (Iphone 11)

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nem biztos hogy jó neki.....

én egyszer rendeltem a fényképezőmhöz ilyen nevesincs töltőt, soha többet. tönkrevert 2 akksimat.

iPhone 11-hez biztos hogy nem vennék ócó töltőt


a 8Plushoz és a 11 prohoz Varta vezetéknélküli töltőt használok, kiválóan működöik és nem is túl drága.


Kábelt pedig csak MFit vegyél!

MFI = Made For iPhone

ami ezt a hitelesítést megkapja az biztosan működik

egy ilyen telefonhoz megéri kicsit drágább töltőt venni mint valami fosch droidhoz. ez a telefon kiszolgálja az életedet ha vigyázol rá

2020. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huawei telefonhoz eredeti Huawei vezeték nélküli töltőt használok


Ezeket egyszer elég megvenni, nem szabad spórolni rajtuk


Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=CEGlmQS692w

https://www.youtube.com/watch?v=nMmySM2nar8

2020. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone 11-et mióta gyártja a Huawei?
2020. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak példaként hoztam fel, hogy saját márkás eredeti tartozékot (töltőt) használok


Gondoltam érthető és nyilvánvaló, hogy iPhone-hot Apple tartozékokat (de eredetit) kell vásárolni

2020. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

kajak csak nekem vicces hogy valakinek van pénze egy drága telefonra

de a tartozékokból már csak a pár dollárosra futja?

egy 5 wattos töltöfej 5 ezer, a kábel is hozzá kb annyi

10 ből az alap megvan

a 18wattos kissé drágább

egy 18 wattos vezetéknélküli töltö meg ugy max 18 ezer

a 290 ezer forintos telefon mellet ezek az árak eltörpülnek

2020. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.

Nekem meg az vicces, hogy még mindig nem jut el sokak agyához az, hogy valaki (mint pl. én) dolgozik egy nyarat egy olyan telefonért ami az előzőhöz hasonlóan kibír 4 évet gond nélkül, éppenhogy meg tudja venni a telefont, majd amikor komplett charging base-t néz aliexpressről (amin lehet tölteni telót, watchot, airpodsot) ezt kapja, hogy iphone-ra van pénz, de drága tartozékra nem futja.

Futna még 30ezerért, csak inkább félreteszem azt a pénzt, és akkor a normális válaszolóknak köszönhetően mellőzőm aliexpresses vezetéknélküli töltőt.

2020. aug. 23. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

Lehet, hogy sokat spórolsz, amíg meg lesz az iphone, igen akkor van rá pénzed meg tudod spórolni.


De ha már egy ilyen kategoriájú telefonra összeszedted a pénzt, akkor a tartozékaira is spórolt, ne érd be az olcsó vackokkal!


Kb. ennyi a történet.

2020. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!