Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény a Realme telefon...

Mi a vélemény a Realme telefonokról?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz a cégcsoport gyártja az OnePlust, Oppot, Vivot. Kínában nagyon elterjedt brand az Oppo és a Vivo. Nemzetközi piacon nemrég kezdtek el nyomulni a realme márkanév alatt. Maga a márka megbízható, a világ egyik legtöbb telefont forgalmazó mamutcégéről van szó. A Realme pro szériában 1 vagy 2 főverzió frissítésre lehet számítani, szoftveresen nagyon hajaz a rendszer a stock androidra, felhasználói visszajelzések alapján nem jellemzőek a szoftveres bugok. Hardveresen ugyanazokból az alkatrészekből építkeznek amiből lassan az összes telefongyártó is, meghibásodásra ugyanakkora eséllyel lehet számítani, mint Xiaomi, Samsung vagy lg/sony okostelefonok esetén viszont a M.O.-i szervízhálózatukat nem nevezném jól kiépítettnek.
2020. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+még annyi, hogy vásárlásnál mindenképpen csak nemzetközi piacra szánt készüléket vásárolj mert kínlódás b20 és még egyéb hálózatok támogatása nélkül használni a telefont.
2020. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól döntöttem, hogy nem kapkodtam el, az összes kompromisszumot kötni kellett volna, olyan nyolc hónap után jött felém, az amire azt mondtam, nekem találták ki. Képernyő 6,5" akksi 5000! 4K videót tud csinálni. Nézegettem anno de egyikből az hiányzott másikból meg amaz pl. Fülhallgató,radió, giroszkóp, kicsi aksi, kicsi képernyő, sd kártya hely hiánya,egy sim-es.. És ezek minimum hetvenezeré, nevetséges lehúzás. Mindig hiányzott valami. Mázli hogy utána olvastam a xiaominak és hallottam hogy milyen gyerekes hibái vannak, és nem vettem meg. Tehát a lényeg annyi, hogy a Realme 4/128 vettem és nem bántam meg. Tudod mennyi volt postával együtt? 55 ezer forint az év elején, 10 ezerrel olcsóbb az egyik webshop, mázli is volt, hogy nem fogtam mellé, tökéletesen müködik. Most meg százért akarják eladni a emagon.
2020. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kancácska ***** válasza:
100%
Nagyon jó telefonok, én Telenornál vettem múlt héten Readmi 6s ds-t. Csupa jó véleményt hallottam fórumokon, teszteken. Eddig nagyon jól muzsikál, szuper minden, nemhogy megbántam, hanem legközelebb ha cserélni kell, csak ilyen márkát tervezek. Viszont ha nagyon beindul a cég, és komolyabb fejlesztéseket is belevisznek, akkor lehet majd a későbbiekben vastagabban fog majd a ceruza. Ma ennél jobb ár-érték arányű készülék a fasorban sincs.
2021. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!