Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy a telefon...

Mitől lehet az, hogy a telefonom rendes telefontöltőn keresztül nem tölt, viszont powerbankról, illetve laptopra csatlakoztatva igen?

Figyelt kérdés

Ha telefontöltőről akarom tölteni, akkor állandóan fel és le csatlakozik, így körülbelül 20 percenként tölt egy-egy százalékot. Kipróbáltam több kábelt, töltőfejet, más-más konnektort, de ugyanaz a helyzet mindegyiknél. Viszont, mint ahogy a kérdésben is említettem, ha powerbankra/laptopra csatlakoztatom (ugyanazzal a kábállel, amivel konnektoron keresztül nem működött), akkor gond nélkül tölt.


Ha ez valamennyit segít, samsung galaxy A6-ról van szó.


Előre is köszönök minden választ!



2020. aug. 24. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van a telefonban feszültség szabályozó elektronika az csinálhat ilyet.

Viszont mivel nem vagyok szakértő ezért ez csak egy feltevés.

Kikapcsolt állapotban is ezt csinálja?

2020. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes. Nyilván a Powerbank, laptop 1 Ampernél többet nem ad le vagy nem képes a gyorstöltésre. A telefon töltés vezérlője nyilván hálózatról venné fel a gyors töltést de nem tudja ezért tilt le állandóan, mert lehet hibás. Ezt vidd szervizbe mert előbb utóbb a lassú töltés sem lesz jó se powerbankról, se más eszközről.
2020. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahaaa, ez logikus! köszi :)
2020. aug. 24. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!