Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy melyik...

Honnan tudom, hogy melyik Xiaomi modell kamerájának állítható az expozíciós ideje?

Figyelt kérdés

Asztrofotográfiával szeretnék foglalkozni, így egy olyan telefont szeretnék vásárolni, ami egyaránt használható a hétköznapi dolgokra, de mellette hosszú expozíciós képeket is készíthetek vele.


Vagy inkább vegyek erre egy külön fényképezőgépet?



2020. aug. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Vagy inkább vegyek erre egy külön fényképezőgépet?"

Jól mondod.

2020. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megfelelő fotó app mindegyik telefonnak tudja állítani az expozíciós idejèt. keress olyan appot, ami ezt tudja és probald ki.


de asztrofotóra mindegyik telefon kevés. nem csak a záridő számít, hanem az érzékelő és az optika mérete is. fotózásra (pláne asztrofotóra) egy rendes fényképezőgép sokkal jobb. a fényképezőgép csak fotózásra való, abban nagyon jó. a telefonokban a foto funkció csak hasznos kiegészítő, ezért nem tud olyan jó minőséget nyújtani. egyre jobbak a telefon kamerák, sok mindenre elég lehet, de fizikai okai vannak, hogy sosem lesznek olyan jók, mint egy komoly fényképezőgép.

2020. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mindegyik telefonnak állítható. Több app-ot is letöltöttem, és mindegyik azt írta, hogy a modellnek nem állítható az exposure time-ja.


Több videót is láttam, ahol telefonnal végezték az asztrofotózást, pl ez:

https://www.youtube.com/watch?v=njk0cfnjpV8

2020. aug. 26. 07:14
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozz egy olyan telefonnal, amit ezekben a videókban használnak.
2020. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!