Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átlag felhasználásra melyik a...

Átlag felhasználásra melyik a legjobb ár-érték arányú telefon?

Figyelt kérdés

A Google Play használta elengedhetetlen.

Amint használok napi szinten Waze, Facebook, Massenger, Viber

A lényeg, hogy ne akadjon az alkalmazások futtatása közbe, a fényképezője se legyen lassú, a térerő és a GPS pozíció állandó észlelése.

Egy teljesen átlagos felhasználó lennék, így úgy érzem nincs szükségem csúcstelefonra.

Melyik az a készülék ami max 80e ft-ig megbízható és jól használható és kibír az 1 évet.


2020. aug. 25. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomo, Huawei, Samsung ezek jok es vannak koztuk olcsok is.
2020. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Huawei volt messze-messze a no 1. addig, amíg amerika ki nem csinálta.. mivel a most vásárolt Huaweii telefonokon már nincs google szolgáltatás ezért annyit ér kb mint egy bot.


Xiaomi telókat még nagyon dícsérik. Samsungot, a túlárazottsága miatt biztos nem vennék.


Ha viszont van pénzed, akkor almásat, bár az is rettenetesen túl van árazva.


A huawei volt a legjobb döntés, addig amíg ment..

2020. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
A51 az egyik legjobb választás szinte minden téren
2020. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

én a xiaomira szavazok ..

Életemben nem éreztem még ennyire,hogy szinte ajándék volt a telefon az árához képest :D Gyors,megbízható ,az enyém egy éves,de sosem fagyott le ,a játékok közül a komolyabbak is futnak ,sportoláshoz használok GPS-t igénylő appokat,soha semmi gond nincs vele .

A fényképezője nem nagy szám , de korrekt az is

nekem mi a2 van,de van már sok újabb (és gondolom mégjobb) is

2020. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is A2 van és egy nagy szar ahhoz képest, amennyibe került. A fényképek minősége jó indulattal is csak közepesek, az akksi gyenge, maga a telefon ronda. Sőt, az enyémnek az usb csatlakozója is tömkrement 1,5 év után, pedig vigyáztam rá. Biztos van jó Xiaomi is, de az A1, A2 nem az.
2020. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Xiaomi Note szériából választanék.
2020. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

3


sajnos nemhogy félig, de semennyire nincs igazad :( kerülni kell a divatmárka telefonokat.

2020. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Motorola one Vision jó telefon és kb ennyibe kerül.
2020. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igazából:

Samsung galaxy A20e/A40

Xiaomi

Sony

Google pixel

2020. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nokia is jó
2020. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!