Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglal ennyi helyet a...

Mi foglal ennyi helyet a telefonon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Belső tárhely 16GB-os és csak 424MB szabad hely van. Azt írja, hogy:

Egyéb: 10,0 GB

Alkalmazások: 0,00 B - Érdekes, holott a belső tárhelyre vannak telepítve az alkalmazások.

Tárhely kezelésnél már mást mutat:

Firmware 5,49GB

Alkalmazások: 8,13GB


Ahol meg lehet nézni, hogy mennyit foglalnak az alkalmazások, az ott lévő adatokat összeadva nem lehet több, mint 2GB.

Nem értem.



2020. aug. 25. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Amikor nekem volt ilyenem azt valami thumbdata nevű rejtett fájl okozta. Nem értek nagyon hozzá, nem tudom mi az, meg megoldani is csak újratelepítéssel tudtam, mert amit neten írtak nem működött nálam... De lehet nem is ez a baj
2020. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miez? ájfón, vagy droid?
2020. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Android.

(Huawei P8 Lite)

2020. aug. 25. 23:21
 4/5 anonim válasza:
Probáld ki a CCleaner mobil aplikációt. Lehet, hogy segít megszabadulni felesleges fájloktól. Ha már rég meg van a telefon és még nem volt tisztítva, akkor ehet, hogy sok apróság leterheli.
2020. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Googlr Driveot nézd meg az alkalmazások közt


szokott fura dolgokat produkálni, és több gb-ot foglallni

2020. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!