Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem van bűntudatom...

Csak nekem van bűntudatom amikor telefont cserélek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%

igen!

vagy hozzászoksz az érzéshez, vagy 100 éves korodig a most nálad lévő ótvar koszlott gyenge tróger vírusos semmitérő anrdoidot fogod használni!

2020. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Azért van bűntudatod hogy a szüleiddel megvetetsz minden sz@rt ami csak eszedbe jud?
2020. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyes és kettes, nektek egyébként mi a franc bajotok van?

Muszáj online kiélni a való életben kapott frusztrációt?

Menjetek inkább társasozni vagy tudomisén, de ennek nincs értelme, amit itt csináltok.


A kérdező valószínűleg csak azt akarta kérdezni, hogy más is kötődik-e a használati tárgyakhoz.

2020. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szokott lenni. Én nagyon szoktam kötődni az ilyen dolgaimhoz. De ha már az előző nem elég jó nem tudok vele mit csinálni.🙁
2020. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

De miért? Ha tönkrement, akkor alap, hogy kell új. Ha meg csak “régi”, azzal sincs gond.

Én is készültem teló cserére... aztán kiderült, hogy 3/3 töltőkábelem meghalt...😂

Szóval marad még a kicsike, 2016 eleje óta boldogít.

2020. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
1-es és 4-es, na ilyen embereket kéne ip cím alapján lebannolni a gyakori kérdésekről.
2020. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is bűntudatom van,amikor telefont cserélsz.
2020. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én majdnem megsirattam az iPhone 7 Plusomat annyira hozzámnőtt 3 év használat után, mikor lecseréltem egy 11 Pro Maxra. Nem vagy egyedül. Ahogy Elon Musk is fogalmazott a telefonod egy újabb végtagod. A személyiséged tükröződése, ahogy a ruha is. Gondolj bele olyan, mintha kidobnád a kedvenc pulcsidat. Aki nem úgy vásárol telefont, hogy “mindegy milyen csak occsó legyen meg jó”, hanem személyre szabottan kinézi magának a legjobbat, amelyik a legjobban passzol a személyiségéhez, ahhoz igen is hozzá fog nőni a telefonja. És igen bűntudatot érzel mikor lecseréled, mert olyan, mintha “cserben hagynád az előzőt“, “még elmenne ez két évet“ meg ilyen érzések támadnak benned. De az új érzése felemelőbb mindennél.
2020. aug. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Mármint a régi telefonod felé? Ez már beteges.
2020. aug. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
80%

Nincs. Nyomógombost használok. 5-7 évig is elketyegnek.


Azon a pénzen meg, amit egy telefonra költenék, veszek mást. Egy ájfon árán vettem egy vintage Omega órát. Az életem végégig óra lesz. Egy másik árán elutaztam Máltára.

2020. aug. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!