Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítsen valaki értelmezni...

Segítsen valaki értelmezni ezeket a díjcsomagokat a telekomnál? SOS!

Figyelt kérdés

[link]



Mindig MediaMarkt-ból hoztam eddig telefont fix áron. Most itt nézem hogy különféle díjcsomagok vannak de nem tudom milyen feltételekkel, nem értek hozzá de a díjcsomagokhoz sem. A legolcsóbb ára a készüléknek a feltüntetett lenne vagy lehet még olcsóbb is? Kell hozzá teefonszámot is váltanom, vagy mi változik?


2020. aug. 26. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne rendelj a neten hanem telekom uzletben elmagyarazzak. A telefon havi torleszto redzletehez jon a havidij.
2020. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarok hitelt. Egészet kifizetném.
2020. aug. 26. 08:08
 3/7 anonim válasza:
Ha nem szeretnél előfizetést, meg telefon részletet sem, akkor a Domino díjcsomagot kell választanod és úgy 285 120 Ft a készüléket ára. Telefonszámot megtarthatod.
2020. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Készülék*
2020. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell. A legolcsóbb kéne. Az melyik? Miért jó nekik ha több hónapon ketesztül fitetsz mintha egyben?
2020. aug. 26. 08:46
 6/7 lali51 ***** válasza:
A linkelt oldalon van egy kamatmentes részletre felirat elötte egy kapcsoló,kapcsold át és írja az egyösszegbe mennyi.kb 180 ezer ft.
2020. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 savanyújóska ***** válasza:

Az a legolcsóbb, ha megveszed a legdrágább tarifát, két év hűséggel, vállalt költési szinttel. Ez esetben viszont vállalod, hogy a hűség alatt legalább 16140 Ft-ot fizetsz, szóval a telefon árának többszörösét fogod elkölteni a díjcsomag árára. Az, hogy kamatmentes részletre is megveheted, nem jó nekik, egyszerűen csak egy szolgáltatás, nekik úgy éri meg, hogy ha emiatt többen vesznek új telefont, valami nagyobb csomaggal, akkor megtérülnek a költségei a dolognak.


Összefoglalva, az, hogy egyben fizeted, vagy külön az rajtad áll, a telefon ára, pedig nagyban függ az általad választott csomagtól. Nekem a jelenlegi csomagommal, ha két év hűséget vállalnék rá (3900 forintos minimum költési szinttel), akkor 195000 körül lenne (52000 kedvezmény a hűség és a csomag miatt, 37000 online kedvezmény.), tehát a 285000-nél olcsóbban is meg tudod úszni, de azért nem érdemes messzebbre nyújtózni, mint a takaród ér.

2020. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!