Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonon ha az üzletbe...

Huawei telefonon ha az üzletben még rajta vannak a google szolgáltatásai, play, stb akkor később sem tűnhetnek el róla ugye, még a telefon megvan fogom tudni használni?

Figyelt kérdés

Tegnap az Auchanban jártam és nézegettem a telefonokat mert lehet hogy újat kell vennem. Egy meg is tetszett egy ami tudásilag is pont megfelelne.


Huawei Y6 2019


Szeretném azt megvenni ha majd szükség lesz rá, de nem egészen vagyok tisztában ezzel a tiltás dologgal, és félek hogy későbbiekben egy frissítéssel esetleg eltűnhetnek róla.



2020. aug. 27. 08:53
 1/5 TR75 ***** válasza:
78%

Jelenleg ott tart a kereskedelmi háború, hogy hivatalosan nem kap semmilyen frissítést a Huawei (nyilván a Honor sem), de a cég azt nyilatkozta, hogy majd házon belül megoldják a frissítéseket.

[link]

[link]


Persze, ez még változhat, egyrészt Trump hol ezt mondja, hol azt, másrészt elvileg idén elnökválasztás lesz az Egyesült Államokban, ha leváltják, akkor is változhat a dolog.

2020. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt a frissítés dolgot tudom, de akkor ami már rajta van, az nem tűnhet el ugye?
2020. aug. 27. 09:20
 3/5 TR75 ***** válasza:
100%
Nem, ami rajta van, az nem tűnik el.
2020. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ugy kap minden frissitest.

Az uj mate szeria meg ugy jon ki, hogy rajta lesz minden google applikacio. De meg tiltva amint feloldjak a korlatozast akkor a telefonon is elindulnak.

Jon a valasztas igy ha trumpot nem valasztjak ujra a torveny se lesz

2020. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Csak érdekel, honnan van a hír? Én úgy tudom, Európában már meg sem jelenik a Mate 40 és a Mate 40 Pro.

2020. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!