Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék elállni a vásárlástó...

Szeretnék elállni a vásárlástól, mi van ha azt mondom, hogy sokszor kikapcsol a táblagép, a szerviz mit fog tudni ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Még ha tudják is hogy nem igaz, és én továbbra is állítom ezt a hibát, ilyenkor mi történik?


Még mielőtt elítélne valaki, a lényeg, hogy az üzlet hibájából nem tudok elállni a vásárlástól, és egy ócskaság amit árulnak, le is vásárolnám, egy jobb fajtára cserélném...



#tablet #táblagép #elállás #fogyasztovédelem
2020. aug. 28. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha online rendelted, akkor 14 napod van visszaküldeni a terméket.

Ha személyesen, üzletben vetted, akkor 3 nap. Ha letelik, nem kötelesek visszavenni az eszközt.

Egyébként nyugodtan hivatkozhatsz csak arra, hogy nem vagy megelégedve az eszközzel.

2020. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy az üzlet hibájából nem tudsz elállni? Online vetted? Ha igen, akkor mindenképp biztosítaniuk kell 14 napot az elállásra. Ha személyesen vetted, akkor sanszos, nem tudom.

Ilyen trükkökhöz folyamodni hülyeség, mert akárhányszor beküldöd, megállapítják a hibátlanságot, és visszaküldik neked. A hibátlanságból kifolyólag még te fizetsz rá az oda-vissza szállítgatásra is, ha nem a bevizsgálásra is, ezt nem tudom.

Mindenképp az üzlettel kell egyezkedned ezügyben, vagy ha szorul a hurok, akkor inkább add el.

2020. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

online rendeltem, személyes átvétellel, de nem tudtam kivárni a visszaigazolást, és láttam hogy van készleten, így bementem megvenni, de így sajna sima vásárlás, a bajom az vele, hogy nézhetetlen a képernyője, és mivel elég jó márka(lenovo) álmomban nem gondoltam, hogy ilyen ócska kijelzőt használnak.

arra nem hivatkozhatok, hogy nézhetetlenül ócska a kijelző,hiszen ilyen gyárilag, nem hibás

2020. aug. 28. 11:49
 4/11 Morzsi007 ***** válasza:
Mikor vetted?
2020. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, vásárlás előtt csekkolni kellett volna a specifikációkat, nem csak random rábökni, hogy ez nagy, ez kell.

Nem fogják visszavenni csak azért mert mégsem tetszik, ha alapból nem biztosítanak ilyen elállási jogot.

Ha nincs hiba, megállapítják és visszaküldik.

Add el, vegyél másikat, ez a legtisztább.

2020. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

vasárnap, 3 nap már ugrott, netes elállás bőven beleférne hiszen a bolt a 14 napot 30-ra kitolta, de az én vásárlásom mindenképpen boltinak minősül, fogyasztovédelmet is már kérdeztem, azt mondták jegyzőkönyveztessem a kifogásomat, aztán vagy történik valami vagy nem, vagy békéltető, ilyet már csináltam, nem szeretném, ha nem muszáj...

egyébként azt nem értem miért kezelik külön a netes rendelést, központból rendelik, több hétig jegelik, ha van bolti készletem(euronics), miért nem lehet azt odaadni, sok helyen ez ennyire egyszerű

2020. aug. 28. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem ottani bolt kezeli az internetes rendeléseket.
2020. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
Most már csak attól függ hol vetted, ha komolyabb nagyobb áruházban, akkor több esélyt látok rá, hogy visszaveszik, vagy levásárolhatod.
2020. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lenovo raboknak IPS kijelzője van.
2020. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lenovo E7 régi fajta, nem IPS kijelzővel, kicserélték szó nélkül, Huawei ami tetszett, de itthon derült ki, hogy semmilyen Google alk. nem fut rajta, használhatatlan, Huawei cégnek szerintem annyi, pedig jókat csinál olcsón, szóval azt is kicseréltem, egy normális kijelző Lenovo-ra

de egy darabig nem megyek az euronics-ba...:)

2020. aug. 31. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!