Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mediaoad T3 10 megéri?

Huawei Mediaoad T3 10 megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy Táblagépet de nem tudom melyiket éri meg megvenni. Kb 150 eurót szánnék rá, ha valaki tud még ebben az árban jobbat azt is meghalgatom :D

2019. júl. 21. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már euróban írod, akkor gondolom külföldön vagy, nem Magyarországon! Nem lehet egyszerűen átváltani forintra, mert más az adórendszer, és így egyes típusok más árkategóriába tartoznak, mint itthon! Hogy ott megéri-e, vagy hogy milyenek vannak ott annyiért, honnét kellene tudnunk?!
2019. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg tudom venni Magyarországon is 🙄 ne csináljunk ebből vitát ha meg nem tudsz válaszolni rendessen csak okoskodni akkor inkább ne is írj választ a kérdésemre.
2019. júl. 21. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem okoskodni akartam, csak 2-3 éve volt egy ilyen eset itt Gyakorin, ugyanazt akartam megelőzni! :) Valaki kérdezte, hogy xy típusú telefonnal egy árban milyenek vannak még, amik jók. Nem írta előtte hogy külföldi, én meg forint alapján ajánlottam párat, erre bunkó módon kommentel: "Ja, marhára egy árban vannak!", és elkezdett rájuk 100-120 eurós különbségeket írni. Van véleményem, és tudnék ajánlani, de csak itteni ár alapján, ezért írtam!

Lényegre térve:

150 euró aktuális árfolyamon kb. 50-55 ezer Ft.

Ennyiért valóban az egyik legjobbat nézted, minőségben a Huawei verhetetlen, és specifikáció alapján is az egyik legjobb! Ez utóbbiból viszont nagyon komoly konkurensek is vannak, amik elgondolkoztatják az embert, konkrétan:

Lenovo Tab4 10 ZA2J0041BG : 7000 mAh akkumulátor

Lenovo M10 16GB ZA480023PL : méggyorsabb Qualcomm-processzor, FHD kijelző

Samsung T580 Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi 32GB : 1920 x 1200 pixel kijelző, 32 GB rom, 7300 mAh akkumulátor

2019. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj :D köszi a válaszod 🥰
2019. júl. 22. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!