Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino kártya egyenlegből...

Domino kártya egyenlegből lehet-e mobilnetezni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, net csomagot kell venni aminek az árát az egyenlegből vonják le, majd a csomag tartalmát a lejáratig (jellemzően 30 napig) használhatod fel.
2020. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Domino esetén a Maraton csomagokat veheted igénybe, és azok nem járnak le (tehát addig használhatod a keretet, míg el nem fogy, vagy amíg le nem jár a SIM-kártyád). Ez ilyen telekomos specialitás, a többi szolgáltatónál tényleg az a jellemző, amit az első ír.


Mivel az egyenlegfeltöltéshez netbónuszt is kapsz, én úgy szoktam, hogy feltöltöm, kivárom míg elfogy/lejár a bónusz és utána veszem meg a netcsomagot.


Egy apróság, ami viszont a Telekom trükközése veled szemben: ha nincs internetcsomagod, és mégis netezel, akkor automatikusan bekapcsol egy bitang drága csomagot (NapiNet-nek hívják, nagyon nem éri meg). Ugyanez lesz, ha elfogy a maratonos neted, szóval figyelj, hogy mindig időben töltsd fel.

2020. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor az hogy lehet, hogy nincs net csomagom, mobilnetet használtam kb 5 percig és nem csökkent az egyenlegem?
2020. aug. 28. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Telekom alkalmazásban nézted utána az egyenleged, akkor az még addigra valószínűleg nem frissült. Ez megintcsak egy telekomra jellemző dolog, az alkalmazásuk nem frissít elég gyorsan (adatkeretet és egyenleget sem)... Ezt és több más hibát is évek óta jelentgetek nekik (megjegyzem, nem egyedül), mégsem javítják egyik emlegetett hibát sem...


A korábban említett "Napinet" szolgáltatás viszont teljesen kikapcsolható a weboldalon (azt is jeleztem nekik, hogy jópár dolog csak a weboldalon, vagy csak az alkalmazásban kapcsolható, mégsem egységesítik a két felületet...), így ha nincs neted, nem fogja magától a rendszerük azt aktiválni valóban horribilis összegekért (tapasztaltam én is, de már rég kikapcsoltam).

2020. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Mit jelent kb a horribilis összeg? Nekem kb annyira kellene a net, hogy pár üzenetet el tudjak küldeni.
2020. aug. 28. 13:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Megírnád, hol lehet az oldalukon kikapcsolni?
2020. aug. 28. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Horribilis összeg=200 Ft kb. Szóval egy alkalom még nem drága. Csak azért lehúzás ez, mert ennyi pénzért egy nagyon kicsi keretet adnak, ami csak aznap (vagy 24 óráig) érvényes. Tehát ahhoz képest, hogy a szolgáltatás egy nagy 0 lényegében, sokba kerül. Szándékosan életemben 1x használtam, véletlenül meg már vagy 3x. Nem is biztos, hogy el fogod tudni vele küldeni azt a pár üzenetet, mert ennyi netet azonnal elhasznál a telefon (sok app úgy van alapból beállítva, hogy a kis netigényű szinkronizációt folytassa mobilneten is - na, ez a napinet keret kisebb, mint a szokásos "kis netigény").


De a Maraton ajánlatok teljesen korrektek. Hacsak nem tervezed a kártyád megszüntetését egy-két éven belül, szerintem érdemes valamelyikre befizetni. Ha keveset netezel, akkor ez a legjobb lehetőség, a többi szolgáltatónál rosszabbak vannak.

2020. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megnézem, a Maratonokat. Köszi
2020. aug. 28. 14:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Hol tudom kikapcsolni az oldalukon a napi netet?
2020. aug. 28. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:

A saját számoddal/fiókoddal bejelenkezel a Telekom weboldalán.

A "Testreszabás" menüpontot lenyitod, a legalján ott lesz a "Napinet" opció, azt is lenyitod, aztán ott lesz a "Lemondom" gomb. Azzal ki lehet kapcsolni végleg ezt a lehúzós opciót.


Mért lehúzás? Ez van az oldalon:


"Belépési díj: 161 Ft

...

az adatforgalom használatának megkezdésével 181 Ft/10 MB díjat számolunk fel."

2020. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!