Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android jelszót hogy lehet...

Android jelszót hogy lehet kikapcsolni adatvesztés nélkül?

Figyelt kérdés
Redmi note 7, elfelejtett képernyő jelszó (számok, 4 karakter). Gyári visszaállításról hallottam, viszont az adatokat nem akarom elveszíteni. Létezik bármilyen megoldás?
2020. aug. 28. 20:55
 1/6 Zoli0630 válasza:
Szerviz nagyon max
2020. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezt meg lehetne tenni (jelszó kikapcsolás adatvesztés nélkül), akkor mi értelme lenne a jelszónak?? Nem lehet jelszó nélkül belépni a telefonba.
2020. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden rendszeren vannak kiskapuk, max még nem találták meg. Bár ebben a témában tuti van nem egy megoldás, és valószínű nem itt találom meg (ha egyáltalán rátalálok).

Helybéli gsm-ben rákérdeztem... ők is csak hard resetet tolják (majd még több helyen is megérdeklődöm).

2020. aug. 28. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ja, persze, minden rendszeren... azért harcol az amerikai titkossszolgálat az apple-lel, hogy adjon nekik hozzáférést az iphone-okhoz, mert nem tudnak belépni az emberek telefonjaiba ha ők nem oldják fel a képernyőzárat.
2020. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# Utána olvastam ennek, és 2018-ig brute forceval törhető volt a rendszerük... azért az elég gáz. Most "sebezhetetlenek", de meddig? 1-2 évig?

Úgy mint anno a Denuvo. Ment a riogatás, hogy vége a torrentes játékoknak a szuper védelemnek köszönhetően. Közben csak egy kis idő kellett a crackereknek.


Visszatérve a kérdésre: Találtam pár ígéretes github projektet, töltöm a kali linuxot, vmwaret aztán hétvégén neki esek scriptkiddie módjára...

2020. aug. 28. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerül mindenképpen írj, mert biztosan lesz, aki ajánl neked nagyon jól fizető munkát...
2020. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!