Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi okosmobilokról vélemény...

Crogen city kérdése:

Xiaomi okosmobilokról vélemények,bevált mobilok,tapasztalatok,vélemények,hozzászolások?

Figyelt kérdés

#Xiaomi mobil
2020. szept. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem redmi note 9pro-t, elégedett vagyok! Ár-érték arányban verhetetlen szerintem, sokat filoztam, sok teszt videót néztem.
2020. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta van egy csomó ilyen kérdés
2020. szept. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt nézem, hogy most minden 4. kérdés ez lesz újra és újra? :D

(Ráadásul ugyanattól a felhasználótól)


2 xiaomi telefonom volt (van) eddig, plusz okosóra, powerbank, nem is tudom még mik. Kivétel nélkül minden termékükkel elégedett voltam/vagyok, jó ár-érték arányú, sokáig használható kütyük.

2020. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
olvass róluk teszteket, van amelyik kiváló, már-már hihetetlenül jó ár-érték arányú, van amelyik borzalmasan rossz. Ha kicsit utána olvasol, nehéz velük rosszul járni, nekem volt már több xiaomi okostelefonom több kategóriából és szériából, egyiket sem bántam meg.
2020. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!