Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghajlott a telefonom majd...

Meghajlott a telefonom majd megreped a kijelzője, leadtam garanciáztatni, szerintetek kicserélik vagy magtudják javítani?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi 6A


Hátrafelé görbült meg, és a tetejénél repedt meg és ki is esett egy kis üvegdarab a kamera felett így szabadon látszott a kamera. Leadtuk javításra mert még garanciás. Igazából örülnék annak ha megtudnák javítani, csak idegesít hogy mivan ha nem?... Szóval értitek. Nagyon megszerettem ezt a telefont. Ilyen problémával mit szoktak kezdeni a szervizek, javítják, tudják javítani vagy cserélik/visszaadják a vételárat?



2020. szept. 2. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Sérülésre nem érvényes a garancia. A garancia gyártási hibára érvényes.

Ha ráülsz és elgörbül arra nem. Ezen mit nem lehet érteni?

2020. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kiegészítő balesetgaranciát is vettünk rá. Ugyanakkor nem volt se elejtve se semmi, kb két héttel a repedés előtt vettem észre hogy mintha kicsit lenne íve a telefon hátuljának aztán múlthéten mellettem az asztalon pici pattogást recsegést vettem és és mikor megnéztem a telefonom láttam hogy meg van repedve a kijelző.
2020. szept. 2. 12:03
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

azt csak te tudhatod, hogy mit írtál alá, mi van a gariban és a biztosításban. (mert ugyen az ilyen kiegészítő garanciák tulajdonképpen inkább biztosítások)


ki kell cserélni a kijelző, és a hátlapot is, úgyhogy lehet kapsz egy másik telefon - valszeg refurbised-et, nem újat. vagy ennek a belét pakolják át másik házba.

2020. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az akkumlator puposodott fel, es az nyomta ki a hatlapot es a kijelzot is. Azt, hogy cserelik vagy javitjak, majd a szervizben dontik el, nem tudjuk megjoslni. Ha nem gazdasagos javitani, akkor kapsz ujat. Majd ird meg mi lett.
2020. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A Szegedi Auchanban vettem. Nem a hátlap volt kipúposodva hanem a kijelző, a hátlapnál volt befelé a görbület. Az előlapi kameránál szinte szilánkos volt a kijelző, meg a jobb oldalán majdnem az aljáig végig volt repedve.
2020. szept. 2. 12:44
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kedves Kérdező ne a farzsebedben hord a telót, vagy ha ott hordod akkor leülés előtt vedd ki, rengetegen hordják farzsebben, a lányoknál ez még működhet mert ők párnára ülnek.
2020. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

5

Ezek ilyen mosolyt keltő dolgok, mármint nem telefonnak okozott traumák, hanem amikor az ügyfél garanciáról ábrándozik.

Biztosítás más téma természetesen.

2020. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Wadmalac ***** válasza:
100%

Farzseb, mi?

Hát ez nem garanciális.

Leüléskor ki kéne venni.

És javasolnám a farzsebben hordáskor a kifelé néző hátlapot.

Így nem árnyékolod a térerőt és nem a herédet forralja a mikrohullám.

Én is farzsebben hordom az S10+-t, néha bizony ráültem, de esze ágában nincs meghajlani.

2020. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem hordtam farzsebben, zsebben sem szoktam sosem. Paranoiás vagyok a zsebeimre. nyakbaakasztós gombolós tokban hordom. Nem lett sem elejtve, sem ráülve. Elkezdett görbülni magától aztán recsegés és megrepedt a kijelző.
2020. szept. 2. 14:45
 10/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%
Ha megvizsgálják belülről és láthatóan az akku felfúvódása okozta, akkor jogos a garanciális igény.
2020. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!