Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az új ios bétáját...

Danika20040614 kérdése:

Letöltöttem az új ios bétáját és azóta elég furcsa dolgokat csinàl a telefonom.?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha elviszem ezért szervízbe ahol van garanciám akkor megcsinálják/új telefont kapok vagy elkuldenek mert hogy én töltöttem le a bétát és azzal nem tudnak mit csinálni?
2020. szept. 5. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy eltévesztetted, nem tudod, hogy kell.
2020. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betat sok ertelme nincs letoltogetni
2020. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:

Miért töltöttél le béta szoftvert? Tesztelő vagy?

Vagy úgy gondoltad magasabb, szebb és jobb lesz?

Miben reménykedtél?

2020. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A beta instabil lehet, szokszor lehet az elöző frissítésnél is rosszabb, csak akkor töltsd le, ha màr tesztelték.
2020. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért béta, mert az nem stabil és nem alkalmas napi használatra.

iTunes-el rakd vissza az utolsó stabil verziót.

2020. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem volt jó ötlet és köszönöm nem reagálok az okoskodásokra hogy huuu miert töltöttem le stb. Tetszett es kiváncsi voltam. Utolsó válaszoló! Hogyan kell visszatelepíteni? Már néztem videót és elvileg sikerült de ugyan olyan maradt a telefon tehát az új dolgok megmaradtak viszont azt írja hogy már nem az új ios beta van telepítve. Kérlek magyarázd el
2020. szept. 5. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:
+azt kérdeztem hogy szerintetek be tudom e vinni szervízbe hátha vissza tudják állítani mert nekem egyátalán nem megy. Vagy ki adnak e egy új készüléket mert van rá 5 èv garanciám. Kérlek szépen titeket ne oktassatok ki hanem segítsetek. Erre való ez az oldal nem?
2020. szept. 5. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:

"Kérlek szépen titeket ne oktassatok ki hanem segítsetek. Erre való ez az oldal nem?"


Persze, csak abban a helyzetben vagy, mint amikor valaki megkérdezi, hogy "kalapáccsal szétvertem az autómat, most pedig nem tudom használni. Miért van ez?".


"hátha vissza tudják állítani"

Valószínűleg igen. Azt már nem tudom, hogy ingyenes lesz e.


"Vagy ki adnak e egy új készüléket mert van rá 5 èv garanciám."

Biztos, hogy nem.

2020. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vagy ki adnak e egy új készüléket mert van rá 5 èv garanciám."


5 év garancia, ezt nem hiszem. Max 2 év, vagy +1,2 kiterjesztett, de hogy 5?

2020. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!