Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap letöltöttem az adobe...

Tegnap letöltöttem az adobe flash playert a telefonomra és azzal valami furcsa kereső is letöltődött, amit ki is töröltem. De az aksi használatát vissza néztem és kis időközökre bekapcsol a wifi. Miért? Hogyan tudom ezt letiltani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az adobe flasch playertől függ, bár lehet, bekapcsolta hogy a wifit pl. 5 percenként ellenőrizze. Ezt te ki tudod kapcsolni, hogy soha se ellenőrizze
2013. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közbe már letöröltem azt is.. Nem akarom h gubanc legyen. Azt hol lehet beállítani?
2013. febr. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

na ez saját tapasztalatom is...aztán lehet küzdeni a törléssel, de megoldható...

példul ezért töltöttem le a totál commandert is, hogy ha gubanc van, akkor jobban vissza tudom keresni,

a feladatkezelőt nézd meg.. tudom, hogy tudod, de mégis...

2013. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most ez nem igazán értem! :D mit csináljak? :)
2013. febr. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!