Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cseréltettem az iPhone 7-es...

Cseréltettem az iPhone 7-es telefonomban aksit. A GSMes azt mondta, hogy gyárira cseréli ki. Nos az állitólagos zsír új akksi (amit elöttem bontott ki) 83%-os maximális kapacitást mutat.?

Figyelt kérdés

Felhívtam és azt mondta, hogy az utángyártott aksik 100%osak és a zsir uj gyári aksi 83....


Elképzelhető? Hihető amit mondott?



#iPhone #iPhone 7 #Maxkapacitas
2020. szept. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na ez hülyeség.

Rossz az akksi.

Melyik GSM-es ez?

Már csak hogy ahhoz véletlen se menjünk.

2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

1. gyári alkatrészt csak a hivatalos szervizek tudnak beszerezni. ők is csak úgy kapják meg ha a kiszerelt alkatrészt visszaküldik az Applenek és cserébe kapnak gyári alkatrészt. Magyarországon 3 hivatalos Apple szerviz van: iStyle, iCentre, Almárium Pro. Amennyiben nem velük cseréltetted ki akkor 99,99% hogy nem gyári akksit szereltek be. Még az lehet, hogy gyárit kaptál, de használtat.


2. kalibráld az akksit! 2-3 alkalommal töltsd fel teljesen, majd merítsd le addig amíg ki nem kapcsol a telefon. Utána pontosabban mutatja a töltöttséget. Most még a korábban benne volt akksihoz számolja az adatokat. A % és a kapacitás ugyanis számított adatok.

2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda??? Azt mondta, hogy a gyári akksik 83%-osak, míg a gagyi utángyárott, mondhatni hamisítványok pedig 100%-osak?

Na ez durva. Téged jól beetettek ezzel a dumával, mert oltári nagy hülyeség. A gyári akksi is 100%-os, ha hivatalos Apple szervizben cserélteted. Meg eleve, ha igaza lenne, akkor minden iPhone 83%-os akksi kapacitással jönne ki a gyártótól... De ugye, hogy nem így van?

És nem is szabad ilyen kókány GSM-ekre bízni a telefonod. Múltkor láttam egy posztot facebookon, hogy kínai ragasztóval ragaszották volna vissza az akksit egy iPhone 6-osba egy ilyesmi GSM-ben. Gondolhatod, mennyire volt működőképes megoldás az is.

Itt hála istennek ilyen nincs, ámbár biztos nem vadonat új, GYÁRI akksit kaptál Te sem. Érdemesebb elvinni egy hivatalos Apple szervizbe, potom összegért kicserélik neked egy gyárira, és fixen jó lesz minden.

Bátran ajánlom figyelmedbe az iCentre-t. Velük eddig csak jó tapasztalataim vannak, és megbízhatóak. Pesten azt hiszem, hogy 3 helyen is megtalálhatóak.

2020. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!