Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4, Honor 9,...

Xiaomi Redmi Note 4, Honor 9, Huawei P10 vagy Meizu M6 Note?

Figyelt kérdés

Melyik telefont választanátok? Igazából mindegyik telefonban találok valamit, ami nem tetszik, egyik sem tökéletes.

A Xiaomi a legesélytelenebb most már, szinte nem is lehet kapni. A Honor és a Huawei habár jó hardverrel vannak felszerelve, kamera szempontjából egyértelműen nyerők, az akksijuk gyengébb, illetve picik, 5,5" után már nagyon zavarna a méretük. A Meizu a Flyme miatt nagyon a szívemhez nőtt, és most végre tettek bele B20-at. MIUI-val és EMUI-val még nem volt dolgom. Döntésképtelen vagyok :D



2017. okt. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ezek közül note 4-et venném.
2017. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
P10 :D
2017. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
P10. Xiaomit messzirol keruld!
2017. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Redmi note 4. Nekem is az van, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2017. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Xiaomi Mi4C telefonom van és körülöttem több ilyen márkájú is van. Egyik ismerősöm is Note 4-et vett a tanácsomra tetszik neki, panasz sincs rá. Kipróbálgattam én is, szerintem korrekt telefon. A MIUI-t pedig ajánlom :) Nem véletlenül szokták rátenni nem Xiaomi telefonokra is házilag.


Ha esetleg arany színűben szeretnéd akkor ajánlom ezt a boltot (esetleg várd meg hogy megint legyen készleten):

[link]


Többen rendeltünk innen panasz nélkül :)

2017. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Én egyiket sem választanám. Még ingyen sem kéne, ha ezt lenne kötelező használnom. Talán a Huawei P10 a legkevésbé gáz a felsoroltak közül.
2017. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit hozzátennék és vennék egy Xiaomi Mi A1-et.

De ha ragaszkodsz a felsoroltakhoz, akkor Redmi Note 4, hiszen nekem is az van :D

2017. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Honor 9-t használok. Tök elégedett vagyok vele. 5,15"-ös a képernyője. Előtte 5,5-ös volt. Én is gondoltam a kisebb képernyőre váltás rossz lesz-e, de nem okoz problémát. Az akkuja - bármennyit is nyüstölöm - elég nagy 1 napra. 3200 mAh. Meg az előlapi ujjlenyomat érzékelő is fontos a számomra.
2017. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
P10-et venném kékben.
2017. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is egy kategória a 4: a Redmi Note 4 és az M6 Note középkategória, a P10 és a Honor 9 meg csúcs... Ha én döntenék honor 9-et vennék mert erős és szép a design-ja :D
2017. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!