Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi a teendő? Van...

Ilyenkor mi a teendő? Van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ezzel az esettel beírom magamat a legszerencsétlenebb emberek közé a Földön, de azért elmeséled, hátha tud valaki segíteni. Ha nem, akkor bár kicsit szomorúan, de beletörődök. Tehát:


Kaptam pár éve egy használt LG telefont. A típusát nem tudom, de kb 12 cm hosszú, 5,5 cm széles, a hátulján egy fémbe gravírozva: Google™. (Máris sírva nevetek kínomban, hogy ilyen gyönyörűen leírtam)

Noss. A lényeg, hogy levédtem a mintás védelemmel, amivel nem is lett volna baj. Csakhogy valamiért egyszer megváltoztattam, és nem írtam fel sehova. Már van egy másik telefonom, de néhány dolgot szeretnék megnézni az LG-n, viszont nem tudok belépni. Már "eljátszottam" az összes lehetőséget, és a belépéshez az e-mail címemet és jelszavamat kéri. Csakhogy ami a telefonban van értelmezve email címkét, az még a régi tulajdonosé...


Jöhettek azzal hogy kamu, de sajnos igaz. Van valakinek ötlete, hogyan lehetne belépnem?



2020. szept. 6. 15:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt van róla két kép, ha nem értettétek volna a leírást. (ami nem tudom miért lehet. 😂) [link]
2020. szept. 6. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkéred a régi tulajt, hogy lépjen be, hogy leszedhesd az adataidat.
2020. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulság: SOHA nem hagyjuk a régi tulaj Google fiókját a telefonban.
2020. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
A régi tulaj is egy idióta volt, hogy eladáskor nem csinált egy factory resetet.
2020. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem, egy barátunktól kaptam. Akkor legközelebb ha találkozunk, megkérem, hogy oldja fel. Köszönöm!
2020. szept. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!