Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A6+ napok óta...

Samsung Galaxy A6+ napok óta küszköd a wifivel, szoftverfrissítés után pedig egyáltalán nem működik az internet rajta, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Android 8.0.0 van rajta. Se a mobilnet, se a wifi nem csinál semmit, csak tölt, csatlakozik stb...

Internet nélkül még egy gyári beállítások visszát sem tudok csinálni.

Eleinte csak az Instagramot nem tudta betölteni, azzal nem foglalkoztam különösebben, aztán a Google Play is hasonlóan járt, frissítés után pedig minden... pedig reméltem, hogy ez majd javít a dolgon.

A routerrel 100%, hogy semmi baj nincs, másik telefonon meg gépen tökéletesen megy az internet.

Kérlek, segítsetek, nemrég váltottam Androidra és nem tudom, mi lehet a megoldás:( újraindítás stb. megvolt már sokszor, több, mint 4 órája fennáll a probléma...



2018. dec. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Garancia?
2018. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...ennyire komoly lenne a dolog?:(((
2018. dec. 20. 20:49
 3/5 repulo ***** válasza:
Fontos dolog van rajta?
2018. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 repulo ***** válasza:
Szerintem nem kell net a visszaállításhoz.
2018. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami Samsung-cuccba akart bejelentkeztetni. De megoldottam, szándékosan elrontottam tizenötször a kódomat és így automatikusan törölt mindent, habár a képeim odalettek, amik között voltak nagyon fontosak is... de legalább működik. :(
2018. dec. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!