Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki huawei appgalle...

Használ valaki huawei appgallery-t?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudnátok segíteni, vagy esetleg megnézni hogy milyen alkalmazások vannak fent? Pl. Messenger, Facebook, insta(úgy tudom ezek vannak, de azért jobb lenne tudni) +magyar appoknal az OTP smartbank vagy a Budapesti menetrend. Esetleg le lehet-e ezeket máshonnan tölteni?

2020. szept. 6. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezek mind fent vannak
2020. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még esetleg a netflix amit kifelejtettem. Azt is megtalálom?
2020. szept. 6. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első tévedésben van, sem a Messenger, sem az Fb, sem az Insta nem található meg. A Netflixre rákeresve azt dobja ki, hogy "még nem elérhető".


Az OTP SmartBank szintén "még nem elérhető". A Bp Menetrend igen.

Ne aggódj, a többi appot be lehet szerezni más megbízható forrásokból, pl APKpure vagy apkmirror, Aptoide.

(Viszont, hozzátenném hogy bármennyire használok nyugodt szívvel külső forrásból telepített appokat, banki alkalmazást nem töltenék le, csak a Play Áruházból.)

2020. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Lesz még banki probléma egyeseknél...

Majd mondják, hogy “Na ugye lett app”


Aztán meg sírás-rívás, hogyha megszerzik az adataikat mindenféle szutyok appal.

2020. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést ha hülye kérdéseket teszek fel, de szeretnék biztosra menni. Szóval ezeket hogy insta, messenger le lehet tölteni más helyről is rendesen? Van aki így töltötte le és tökéletesen működik?
2020. szept. 6. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ezeket hogy insta, messenger le lehet tölteni más helyről is rendesen?"

Igen.


Most tényleg nem hiszel nekem? :D Te magad is letesztelheted, ha most androidos telefonod van.


[link]

2020. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, azóta letoltottem a mostani telomra az appgalleryt is szétnezni.
2020. szept. 6. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom, mikor apk-ben kell valami:


[link]


Böngészőből töltöd le az apk fájlt, majd telepíted.

A verziók között is lehet válogatni.

2020. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Magát a Google Play áruházat is le tudod tölteni az apkpure-ról.
2020. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!