Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok? tényleg nincs...

Mit gondoltok? tényleg nincs jövője a hms-nek?

Figyelt kérdés

sokan felhozzák hogy anno a WP is zsákutca volt

megvan ez a lehetőség a hms-nél is, de én személy szerint látok benne jövőt

a huawei továbbra is kiváló telefonokat csinál még ha nincs is google támogatás, most hogy néztem az appgalleryt (huawei telefonom van de még van rajt gms) és már nagyon sok alkalmazás rajt van amik pár hete nem voltak, nem is találtam olyan alkalmazást ami ne lenne rajt és én használom rendszeresen

akinek meg van egy kis érzéke az rátudja telepíteni a gms-t

ugyan úgy apk-val kell telepíteni az alkalmazásokat tehát könnyen beszerezhető bármi ha mégse lenne elérhető


érdekel a ti véleményetek, lehet az a hms mellett vagy ellene is



2020. júl. 30. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kapásból nincs rajta a MÁV illetve az OTP Smart Bank alkalmazás, ami azért nekem mindennapos használatú lenne.. Fejleszteni kéne gőzerővel az Huawei AppGalleryt, és a fontosabb alkalmazásokat (nem az ilyen TikTok baromságokat) helyezni elsődleges prioritásba.
2020. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fejlesztés az soha nem árt, otp-t nem néztem mert k&h mobilbankot használok az megvan rajt mávot sem használom

abban egyet értek hogy tiktok értelmetlen szutyok

talán felkerül hamarosan mindkét alkalmazás

2020. júl. 30. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel simán kiforrhat egy működőképes GMS mentes rendszerként, ha addigra nem veszíti el a Huawei a felhasználóinak nagy részét. Mondjuk ez nagyrészt az alkalmazások fejlesztőin is múlik, mennyire engedélyezik a saját appjuk gms mentesítését. Simán benne van a pakliban mindkét opció, de az biztos, hogy a Huawei nem fog teljesen eltűnni, mivel Kínában eddig is voltak Google szolgáltatás alternatívák, úgyhogy ott simán életben tud maradni a cég.
2020. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Európában nem jósolok nagy jövőt neki, Ázsiában meg már így is majdnem az első telefon-eladásokban a Huawei. (Ott azt hiszem, amúgy sincs GMS, vagy csak Kínában nincs?)
2020. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van jövője. Én hmses telót használok és imádom
2021. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!