Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 letiltott mit tehetek...

Rotex55 kérdése:

Iphone 7 letiltott mit tehetek most?

Figyelt kérdés
letiltott az iphone 7-es telefonom mivel elfelejtettem a kódomat és sajnos nem mentettem el semmit se a felhőbe se biztonsági mentésként és most hogy tudnám megmenteni esetleg a rajta tárolt dolgaimat? vagy semmi esélyem ha esetleg icould-ra be tudok lépni ugy nem tudom lementeni róla a dolgokat vagy esetleg a jelkódot megváltoztatni? (nem csatlakoztattam elötte számítógépre és sajnos az az opció kilőve :( ) nagyon fontos lenne valakinek a segítsége :(

2020. szept. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Cikk is volt róla, hogy ez még az FBI számára is megoldhatatlan probléma.
2020. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10x rosszul adtad meg a jelkódodat?

Pontosan mit ír ki?

2020. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Többször nem lehet már próbálkozni le lett tiltva az egész telefon.
2020. szept. 8. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 szervíz, de az adatokat sanszos hogy bukod.
2020. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként nem értem hogy ez miért nem nyilvánvaló. Komolyan azt hitted hogy mi innen fel tudjuk törni az apple telefonodat?
2020. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem hittem és nem is írtam egy szóval se ha jobban a sorok közé bujnád magad hanem tippet kértem vagy ötletet hátha járt már így valaki tipp alatt peldaul azt ertem hogy valamilyen programmal feltörés vagy valamiféle megoldás hogy ne vesszenek el az adataim, így érted?
2020. szept. 8. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:

ha papírokkal tudod igazolni hogy tiéd a telefon akkor keres meg az Applet, segíteni fognak!


ha viszont be volt kapcsolva az az opció hogy 10 próbálkozád után törölje az iPhone tartalmát, akkor már el is vesztek az adatok

2020. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!