Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on hogy lehet bekapcsol...

Iphone-on hogy lehet bekapcsolni ezt a predektív szövegbevitelt? Egyszerűen nem találok magamnál ilyen lehetőséget, pedig pontról pontra követem amit írnak hogy hogyan kell.

Figyelt kérdés
Eddig androidos voltam, most váltottam, és nekem volt ilyen lehetőségem hogy ott fölül írta lehetőségnek a szavakat, de nem javította ki automatikusan, hanem én bármikor rányomhattam hogy az adott szót kijavítsa. Na, odáig eljutottam, hogy ez elvileg a predektív szövegbevitel. Hogyan lehet bekapcsolni? Egyszerűen sehol sem találom.

2020. szept. 8. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

ezt követve nem sikerül?

2020. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt követtem, de nálam nincs ott ez a predektív cucc.
2020. szept. 8. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor van prediktív lehetôség ha angol billentyûzetre váltok, viszont akkor nincs hosszú ö meg hosszú ü és eleve angol lehetôségeket ad meg, tehát így sokat nem ér. Nem értem miért nincs magyar billentyûzetre ilyen nálam (amúgy iphone 7 a telefon)
2020. szept. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!