Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » P30 pro, az üvegfolia miatt van?

P30 pro, az üvegfolia miatt van?

Figyelt kérdés
Adott egy p30 pro amin a gyári fólia volt a mai napig... Tettem rá egy uvegfoliát és azóta úgy érzékel a telefon mintha a teteje folyton le lenne takarva... Hívás közben kikapcsol a kijelző akkor is ha kihangositasban van. A folyamatos megjelenites is be volt rajta kapcsolva és elég volt kettőt koppintanom a kijelzőre hogy felismerje az arcom de már az sem működik és a véletlen érintés védelmet is ki kellett kapcsoljam hogy mikor fel akarom oldani ne szivasson... A kérdésem az lenne hogy az üvegfolia ilyen gagyi és cseréljem jobb minőségre vagy a p30 pro viseli ilyen nehezen az uvegfoliát?! Előre is köszönöm

2020. szept. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fóliával nekem is rémes volt. Mondjuk, én le is szedtem, neked egyáltalán hogy tart a lekerekített széleknél?

2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. KB 3 órája van fent de úgy hogy a srác felrakta 10 perc múlva már mentem is vissza mert a kijelző jobb oldalán elkezdett visszajonni... Gyorsan lekapta ujrarakta azóta szépen illeszkedik, meg is említettem neki hogy nem kafa a kijelző de azt mondta hogy annak semmi köze a foliahoz, de nyilván én is ezt mondanám😅 már csak azt nem tudom hogy ha berágok és én is leszedem találok e valahol hagyományos fóliát rá mert amióta az üvegfolia a menő nem is tudom tartanak e sima fóliát 😁
2020. szept. 12. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
plánparalel lemez effektus.... elemi fizika
2020. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 savanyújóska ***** válasza:
Nekem teljesen jól működik üvegfóliával, csak hogy ellenpéldát is mondjak, de egyébként ilyen liquid fóliát tudsz rá tenni, ha nem jön be, nekem annyi bajom volt csak vele, hogy fps közben nem volt egyenletes a tapadása, amúgy kényelmes és pontos.
2020. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!