Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smasung galaxy s6 produkálhat...

Smasung galaxy s6 produkálhat ilyet üvegfólia miatt?

Figyelt kérdés
Néha kihagy betűt gépelésnél,és egyszer kétszer sikerült elkapnom az általa nem érzékelhető betűt,és erősebben lenyomva máris érzékelte.Van rajta egy üvegfólia ami szerintem nagyon rossz minőségű lehet,mert vastag,és a szélei oda se ragadtak és már egy karc is van rajta,ha szerintetek is ez a baj akkor leszedem,de,ha nem akkor ötleteket várok.A válaszokat köszönöm.

2017. jan. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen, pl. a shiftet nem akarta érzékelni a jobb oldalon. Picit vákuumos maradt valószínűleg ott a fólia.
2017. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked milyen telód van?Most akkor szedhetem le?Lesz ennek nyoma?
2017. jan. 27. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz nyoma. (az, hogy a szélei nem "ragadtak" le, elképzelhető, hogy amiatt van, mert el van hajolva a telefonod.)
2017. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy leszedtem most úgy látszi kjó lesz és így fólia nélkül beválik.
2017. jan. 27. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt az elhajlást mire értetted?
2017. jan. 27. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Samsung Galaxy Grand Prime-om van. Első vagyok :-)
2017. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!