Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott a facebook mit...

Letiltott a facebook mit csináljak?

Figyelt kérdés
Letiltott a facebook és írtam nekik de semmire nem reagálnak már napok óta. Csináltam újat de a messengerbe ezzel az újjal sem enged belépni, egyik telefonomról sem. Mit csináljak?
2020. szept. 13. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"és írtam nekik de semmire nem reagálnak már napok óta"


Nem is fognak.


Számítógépről megy a Messenger?

(messenger.com)

2020. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A privátodra ("Sziaa igen gépről megy") válaszolva:


Nem tudom, próbáltál e olyan alap dolgokat, mint újraindítani a telefon(oka)t, újratelepíteni a Messengert, routert ki-és bekapcsolni (ha netán az IP címhez lenne köze a dolognak).

Ha nem, akkor ezeket csináld meg elsősorban.

2020. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Na, még egyszer, a sajnálatomat kell kifejeznem, hogy egy ilyen trauma ért, nem élet az élet FB nékül. Öngyilkos azért ne légy, fel afejjel, vannak ám más elfoglaltságok, pl. könyvek, esetleg mozi, vagy élőben beszélgethetsz a barátiddal.
2020. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
"a fejjel", "barátaiddal", így lesz korrekt.
2020. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Csá jázmin :D

Remélem értitek

2020. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3as, igenis idegesítő, mivel mindenki Messengeren ír, s nem tudsz válaszolni.

Aztán csomó egyéb dolog lehet, manapság már ott adnak fel házit, munkához is kellhet, stb.

2020. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!