Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha az ibff-em...

Mit csináljak ha az ibff-em (internetes legjobb barátom ) letiltott messengeren?

Figyelt kérdés

Van egy internetes barátom akit már fél éve ismerek és még soha nem találkoztunk . Sziveszterkor összevesztünk és körülbelül 1 hétre letiltott,aztán feloldott és mondta hogy fontos vagyok neki.Akkor beszélgettünk kb.

egy órát és egyszer csak szóba került hogy ő 141 cm én pedig 160.Aztán írtam neki hogy you need tall és hogy you can't speak English(németet tanul)erre írta hogy no és én nem értettem hogy miért mondja ezt ezért megkérdeztem:miért no?Erre letiltott.

Ezt volt január elején.....azóta nem oldott fel,így nem tudok neki írni messengeren,de még facebookon is letiltott ,hogy még a profilját se nézhessem meg.....

Nagyon szomorú vagyok és nagyon hiányzik...

Valamit tudok csinálni?Vagy felejtsem el őt teljesen??



2018. jan. 28. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott akkor kva nagy barát lehet. fél éve ISMERED, de még csak nem is találkoztatok. Hát fél év alatt még élőben se ismersz meg valakit teljesen, neten meg még annyira se. Valahogy nem tudlak komolyan venni. De azért a véleményem az, hogy szerintem add fel. De te se nagyon tudhatsz angolul. a tall magasat jelent, a grow jelent növekedést.
2018. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... mi lesz itt 20 év múlva, ha ezek az emberek felnőnek...
2018. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

2-nél a pont!


"Aztán írtam neki hogy you need tall"

Lehet, hogy ő nem beszél angolul, de az a baj, hogy te sem. És még ennél is nagyobb baj, hogy te azt gondolod, hogy igen.

Hát drágám, téged én is letiltanálak a fenébe.


Ja és én 189 cm vagyok. Fúúúha

2018. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

internetes legjobb barátom xd


egy vicc az egész.

2018. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Már nagyon extrém amit leműveltek..

Elmagyarázom mi történt, mert a torz felfogásoddal teljesen mást látsz mint ami történt, kedves kérdező.


Kisgyerekek vagytok. A baráti köteléketek annyi mint én és az utálatos macskám között a különbség, aki leszarja a fejem. Lehet rosszul érezte magát ami miatt kiderült hogy ő alacsony és nem beszél angolul, ezért felidegesítetted. És mivel annyira telibeszarja a fejed, és annyira értéktelen és jelentéktelen a baráti kapcsolatotok, ezért le sem írt semmit csak idegességében letiltott, mert gyerekek vagytok, nem tudjátok hogy kell bánni a másik emberrel.


Minek akarsz neki írni? Minek kajtatsz olyan ember után aki letiltott mert nem akar veled beszélni? Ha én az utcán elfutok tőled mert utállak, jössz utánam? Minek, ha utolérsz csak beszólnék újra.


Minek kéne csinálni bármit? Valaki nem akar veled barátkozni. Nincs mit csinálni.


"Nagyon szomorú vagyok és nagyon hiányzik... "

Képzeld el mi lenne ha valódi baráti kapcsolataid lennének, na akkor öngyilkos lennél ha azok elhagynának.

2018. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igen nagyon rossz vagyok angolból.És attól még ,hogy nem ismerem szerintem jo barátok voltunk:).Megfogadom a "tanácsotokat" és hagyom az egészet.Akinek meg nem tetszik,hogy ilyen kérdést tettem fel az ne válaszolja meg:(De amúgy mindenkinek köszi:)
2018. jan. 28. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De ez most ha komoly, én falba verem a fejem
2018. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha németet tanul,miért angolul írtál neki?
2018. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából én magam sem tudom..mégcsak nem is jól írtam le 😅😅pedig németül is írhattam volna..😂
2018. jan. 28. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Süssél csirkét
2018. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!