Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cellainformaciokat le tudok...

Cellainformaciokat le tudok kerni ha azt tudnam vele bizonyitani egy cegnek hogy amikor felhivtak mobilon akkor azon a helyen voltam amit allitok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 20:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
úgy tudom, rendőrség kérheti csak le
2020. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

utólag a szolgáltató a rendőrségnek kiadja.

de ha a főnököddel veszekedsz az nem elég komoly ügy hogy a rendőrség foglalkozzon vele.

2020. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

neked biztosan nem adnak ki semmifele cellainfot.


ha be volt kapcsolva a mobilnet es a google terkep hely-informacioi rogzitve vannak (adtal erre engedelyt), abbol egesz szepen ki lehet silabizalni mikor hol voltal.

2020. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2-es hány ezer forint fölött komoly ügy?
2020. szept. 14. 22:22
 5/34 anonim ***** válasza:

ezt inkább ügyvéddel beszéld meg.

nem csak az összeg a lényeg, hanem az is, hogy mi történt? csalás, garázdaság, stb...

2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Ha akkora a balhé, akkor a céged följelenthet téged. Ekkor jön be a képbe a rendőrség, és úgy látom, tényleg csak ők kérhetik le.

(Vagy ha Te perelsz, akkor nyilván a Te védelmed is kikérheti, esetleg a Bíróságon keresztül - ezeket már csak gondolom.)

2020. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem az enyem a ceg s nem is jelenthet fel. Ellenben szerzodesre hivatkozva szamlazhat

- vagy ep nem.

2020. szept. 14. 23:41
 8/34 A kérdező kommentje:
"Vagy ha Te perelsz, akkor nyilván a Te védelmed is kikérheti," na ez mar jobban hangzik egy sima tyukpernel(50 000 Ft) is kikerheti az ugyved?vagy a birosag? Ahol nincs torvenysertes csak az kerdes hogy kinek van igaza? Hogy egy szerzodes szerint az egyik felnek fizetnie kell vagy sem?
2020. szept. 14. 23:45
 9/34 anonim ***** válasza:
Eleve hagynám a hülyéket a francba, keresnék olyan melót, ahol emberek vannak, akikkel a minimum, hogy beszélni lehet.
2020. szept. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, már nem vagyok olyan biztos benne, hogy polgári peres eljárásban is olyan "egyszerű" a dolog...
2020. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!