Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak...

Mi baja lehet a telefonomnak (kamerájának)?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy léptem be egy alkalmazásba azon belül egy kamerába, hogy be volt kapcsolva a vakum. Akkor nem volt jó a hát lapi kamerám se a vakum, és az elő lapit csak néha töltötte be. Pár nap múlva megjavult utána.

Azóta ha ki kapcsol újra és újra meg csinálja, de pár nap múlva vissza jön.

Most viszont már egy hete legalább nem jó.

Ha be lépek a kamerába fekete és van hogy be se tölti magát a kamera alkalmazást. Egyedül a snapchat alkalmazás tölti be néha az elő lapi kamerát.

Egyszer talán egy olyat írt ki, hogy a vakut használja más alkalmazás amikor be léptem a kamerába. Már rengeteg dolgot próbáltam és nem lett jó. Már több embertől is hallottam, hogy ugyan ilyen gondja volt de nekik meg javult.


Mit lehet vele csinálni?



2020. szept. 15. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval milyen telefonod is van?
2020. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huawei
2020. szept. 17. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Atyagatya...

Pontos típust írj, nem arra vagyok kíváncsi hogy Huawei, piros, stb, hanem a típusára.

2020. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!