Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom? ...

Miért nem tölt a telefonom? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Bevittem a főrdőbe a telómat hogy fürdés közben kielégitsem magam :S. És észrevettem hogy a hangszóróm recseg ezert gondoltam beleteszem 1 tál rízsbe. És eddig jol is ment minden, a hangszóró is megjavult. De mikor rádugtam a tőltőmre nem töltötte! (Saját tőltője, samsung galaxy a71) gondoltam hogy a töltő romlott el de nem! Tesóm a51 készülékét tölti és a párja sonyját is, szoval csak a telóval lehet a baj de mi? Mert rizs darab nincs benne próbáltam szívni is a tőltőnyílást fójni is de semmi :( ja és a tesóm tőltője töltötte szóval nemtudom mi lehet a baj :°(

2020. szept. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne, miért gondoltad, hogy a recsegő hangszóróra a rizs a megoldás...
2020. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az első mondat eggyel több infó, amire kíváncsiak voltunk. 😂

Egyébként bezására tényleg hülyeség ez a rizsezés. Azon a telefonon most már legfeljebb a szerviz fog segíteni, de nem ingyen, mert a beázás nem garanciális probléma.

2020. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 a rízs kiszívja a vizet nedvességet a telóból
2020. szept. 15. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Aha.

Kiszívja.

Esetleg darabokra szedve valóban magába szívna valamennyi nedvességet, de így hülyeség.

2020. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd bevisszük szervizbe nem beázott hanem a telómba az a kis pücök a töltőrésznél elgyengült
2020. szept. 15. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, ezért kérdeztem azt, amit az #1 válaszban.
2020. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 de a hangszóró télleg beázott es a rizs igenis működik am hogy lehet a kérdést törölni? Mert már megoldódott es így felesleges a kérdés
2020. szept. 16. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!