Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiami Redmi Note 9 Pro ára...

Xiami Redmi Note 9 Pro ára szerintetek megy még lejjebb?

Figyelt kérdés

Ez a telefon fogott meg a legjobban. Árban még pont a 70.000 körüli árával beleférne a keretembe, többet nem szívesen szánnék telefonra. Most azt látom, hogy pár áruházban van ennyiért, de nem a legmegbízhatóbbakban. És sok helyen csak 1 év garanciával...

Szerintetek, a nagyobb helyeken fog lejjebb menni az ára 1-2 héten belül?



2020. szept. 16. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ahogy az itthoni árakat kereskedéseket követem,nem nagyon inkább majd még feljebb is kúszik az ára.Nekem xiaomi redmi note 8 pro van de nem sokat változott az ára pedig kifutó modell.
2020. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz, nagyobb memóriával (6/128 GB), de a Note 9 Pro egészen 100 ezer Ft-ig az egyik legjobb telefon a piacon! Azért írtam a memóriát, mert 70 ezerig csak a 4/64 gigás verzió van legfeljebb, ami annyiért is a legjobb, viszont az EUmobil webshopról - ahol ennyiért van - elég megoszlóak a vélemények! A Turbado viszont az egyik legjobb mobilos webshop, teljesen korrekt, ott ugyanez a verzió 10 ezerrel drágább (80 ezer Ft), de ár-érték arányban még így is nagyon szuper! Ugyanakkor megint csak az EUmobilnál kötünk ki, ha azt nézzük, hogy a 6/128 gigás 83 ezernél kezdődik legolcsóbban, és akinek minden pénz számít, annak így eléggé kétes kérdés, hogy honnét és melyiket!

Nem tudom, hogy a közeljövőben megy-e még lejjebb az ára, viszont összeségében ár-érték arányban már most is brutálisan jó!

2020. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!