Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom imei számát megadhatom?

Telefonom imei számát megadhatom?

Figyelt kérdés

Hirdetek egy telefont, az egyik érdeklődő azt kéri küldjem el a telefon imei számát és a sorozatszámot.


Elküldhetem, vagy ezzel visszaélhet?


2020. szept. 16. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondhatja hogy loptad tőle, amit tud azzal bizonyítani, hogy ezeket tudja.
2020. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Az imei-hez laikus vagyok, ezért lehet hogy hülyeség, de nem értem, mire kell Neki? Esetleg lenyomozni, hogy aztán fizetés helyett ellopja(?) Más okból nem értem, miért lenne ez olyan fontos, fő hogy légy óvatos, semmiképp ne add meg Neki!
2020. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
imei-t max azért kérhet mert neten rá lehet keresni hogy milyen állapotban van a telefon,le van-e tiltva vagy bármi...önmagában ezzel másra nem megy,első 2 válaszoló túl paranoid...
2020. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Esetleg rákérdezni, hogy mire kell neki?

Most nem az a lényeg, hogy hazudhat is akármit, csak mégis, vajon mit mond erre?

De tudomásom szerint felhasználható illegális célokra _is_, ezért inkább nem adnám meg.

2020. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok,egyébként kérdezd meg mire kell neki,ha csak állapotot akar nézni akkor screeneld le neki úgy hogy te nézted meg,egyébként én sem adogatnám csak úgy meg.
2020. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

megadhatod


ma már nem divat így imeit klónozni

2020. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

semmit sem tud belőle megtudni

a telefon gyári számából lehet a garanciát, stb. megtudni

az IMEI-bl semmit.

2020. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A sorozatszámmot is kéri. Gondolom ha nem legális célokra kell neki, ha lehetséges egyáltalán ez akkor is tud valami választ mondani.


Széria számmal most rákerestem van valami oldal ahol le lehet kérdezni, kiírja az adatait, meg hogy nem garanciális már, de semmi extra.

2020. szept. 16. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg, lesz másik vevőd.
2020. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

én sem adnám meg.

a szériaszámból tényleg le lehet kérni a garanciát, de kb ennyi.

nekem is volt egy ilyen vevőm, nem adtam meg neki semmit. ki tudja mi a f...t akar vele csinálni.

2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!