Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az ipad air 4-re várni?

Megéri az ipad air 4-re várni?

Figyelt kérdés

Mivel még nincs kint minden adat, nem vagyok benne biztos, hogy az új 2020-asat veszem-e vagy az előzőt. Hogyha az előzőt veszem, ami szerintem nekem bőven elég lenne, akkor használtan veszem.

Kb Mennyivel fognak le menni az árak hogyha lemennek?



2020. szept. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég érték tartóak az ipadek, nem fog drasztikusan csökkeni az áruk.
2020. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nincs kint minden adat"

hol? :D

összehasonlítás: [link]

2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

nincs kint pl, RAM, ami nekem nagyon fontos lenne, nem gyorsaság szempontjából, hanem egy rajz app miatt. most nincs kedvem tovább magyarázni, mert aki használni szeretné, úgyis tudja.

2020. szept. 18. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

ja értem hogy ilyen adat kell....

akkor még várj egy kicsit, majd ha megjelenik, az ifixitesek úgyis szétszedik és megnézik mennyi RAM van benne.

Mondjuk én egyik Apple eszközökről sem tudom mennyi RAM van benne... jó a Mac-ét igen... :D

2020. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!