Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei. Szerintetek megéri...

Horváth Patrik Levi kérdése:

Huawei. Szerintetek megéri várni a huawei p10 plusra?

Figyelt kérdés
Most vasárnap mutatják be a huawei p10 plust. Ki mit tud róla? Szerintetek ko telefon lesz? A márkának a mate vagy a p széria a jobb? Mate 9 vagy p10 plus?

2017. febr. 20. 12:43
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a P10 Plus jobb lesz, a Mate 9-nél biztos, a Pro-nál nem tudom! Tudok neked pár infót mutatni: [link]


A P10 igen, jól tudod 26-án vasárnap mutatják be. Pontosan!

::SPOILER!!!!: A P10-nek 2 verziója lesz (lehet 3) a sima és a plus, de lehet, sőt nagy valószínűséggel a P10-nek Lite verziója is lesz. A sima (P10) verzión lesz Homegomb, tehát virtuális vissza, home, akksizabáló megnyitott alkalmazások nem lesznek. Fizikai lesz. A Plus-nál ugyanúgy mint a többi P széria, ott lesz virtuális home gomb és barátai! Sőt, jelenlegi tudásom szerint ott hajlított kijelző is lesz. A Lite-nál nem tudom, egyenlőre azt se hogy lesz-e.


ezekbe a színekbe lesz elérhető a P10/Barátai: Zöld, Kék, Arany, Fekete, Rózsaszín, Silver, Fehér. Furcsa de igaz! Remélem nem válik olyan "Colorful"-lá mint a iPhone 5c (mondjuk ott nincs black), de ne menjünk bele a szifonba, csak említettem hogy ez is olyasmi színekbe lesz..

2017. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja! És igen, szerintem meg éri váltani / várni rá. Szerintem az adataiból egy korrekt/korrektebb telefon lesz a P9-nél.
2017. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arról nincs hír, hogy esetleg vízálló lenne? További kérdés mondjuk a galaxy s7 edge-vel vagy egy iphone 6s el fel tudná venni a versenyt?
2017. febr. 20. 17:11
 4/6 anonim válasza:

Már a P9 is feltudta velük venni a versenyt.. Amúgy igen , simán sőt még a S8, S8+-al is feltűnik majd venni szerintem.

Hát, szerintem nem lesz vízálló.. A P széria alapból nem volt vízálló, de ez 50℅ eséllyel simán lehet az..

2017. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Szoval ugy gonolod, lehetnek dolgok amik csak a bemutatón derülnek ki.
2017. febr. 21. 21:45
 6/6 anonim válasza:

Ja.


BARCELONA, 2017.02.26

2017. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!