Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú telefont rendeljek emagrol? 1.Cubot 2. iPhone 3. Sony Xperia 4. Ulefon ( A Samsungot nem szeretem)

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt, amelyik az igényeidnek, pénztárcádnak megfelel.
2020. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tyű, hát akkor pontosítok... igazából az érdekel hogy az Ulefone és a Cubot nagyon vackok -e? Az én igényem: tipikus lány vagyok, aki szín alapján választ telefont, legyen rosegold, rózsaszín, lila.. de fekete is megteszi XD most az vettem észre mennek fel az árak ...tehát már kisebb az árrés is egy felsőbb kategóriához. Mint pl egy bomba energiaital is már annyi mint egy hell ( régen jóval olcsóbb volt) telefonban is nyílván sok túlárazott vacak van.
2020. szept. 18. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindkettő gagyi, a Xiaomi mobilokat nézd, szines tokok is kaphatóak, nem kell maga a mobil is az legyen
2020. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, az aksijuk mennyit bír? illetve a sonyról mi a véleményed?
2020. szept. 18. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
évek óta ulefone-t használok (armor 3, armor 3w). tökéletesek! igaz, h ezek strapatelefonok. az akksijuk meg 10 300mAh... az azért kemény!
2020. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne vegyél Ulefone meg Cubothoz hasonló vackokat. Ezekre örülj, ha fél év rendszertámogatást kapsz. A te igényeidnek valószínűleg az iPhone felelne meg legjobban, de mindenképp az iPhone vagy a Sony közül válassz, bár valaki nagyon jól írta, hogy fontold meg a Xiaomit, mert egy nagyszerű márka.
2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a Xiaomira. :)
2020. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

én csak az iphonet tudom mondani mert az én városomba

a cubotot sose láttam , nemis hallotam róla

sony t egy embernél se látok pedig szivesen megnyomkodnám az ismerősi körbe

xiaomit ugyszint nem látok, pedig itt mindenki mondja én meg 1-2 embernél látom nagyon de nagyon ritkán

2020. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát hol laksz te, hogy semmit se látsz a városodban?
2020. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!