Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok alkalmazást...

Hogyan tudok alkalmazást letölteni az új P40 lite-ra?

Figyelt kérdés

Nem támogatja a Google-t. Nincs play áruház stb, saját app-ja van a huaweinek.

Ezen azonban pl a messengert nem lehet letölteni,a facebookot sikerült a messengerre viszont azt írja még nem elérhető. Nem értem, vagy csak én vagyok ilyen béna? Köszönöm ha segítetek! 24L :)



#Huawei App gallery
2020. szept. 19. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Csak te...hiszen vettél egy GMS nélküli telefont és nem térképezted fel az opciókat. Ez számomra érthetetlen... Van egy oldal huaweiblog, minden le van írva, illetve fb csoport is van, Huawei közösség. Venni kell a fáradságot és utánaolvasni.


Telepítsd a petal search/aptoide/apkpure alkalmazásboltokat. A messengert (chrome-t, instat) phoneclone-nal a legegyszerűbb az előző/másik telóról áttenni.

A maps is így van a telomon, működik, frissül. Youtube helyett Youtube vanced (reklámmentes!).

2020. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt elvileg leírják:


[link]

2020. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor vetted a telefont?
2020. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a more apps alkalmazással vagy az apk pure alkalmazással.
2020. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem értem, vagy csak én vagyok ilyen béna?"

Igen. :D

Parancsolj: [link]

2020. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Sikerült ☺️
2020. szept. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!