Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Korlátlan internet probléma?

Korlátlan internet probléma?

Figyelt kérdés
Márciusban észrevettem, hogy korlátlan internetem van, de minden cikk arról szólt, hogy ez a szolgáltató ennyi, a másik pedig annyi internetet ad az online oktatásra, ezért nem foglalkoztam vele és hónapok múlva teljesen ki is ment a fejemből, de a héten az osztálytársam megkért, hogy osszam meg pár percre vele a netem és kérdezte, hogy mennyi a havi keretem, ami alapból 6GB lenne. Hazafele megnéztem az applikációban, hogy mennyi fogyott már a hónapban és észrevettem, hogy még mindig 6GB-ot ír és eszembe jutott ami tavaly történt. Ez valamilyen probléma vagy tényleg korlátlan internetem van a vírus idejére? Nem tudom számít-e, de a Telekomnál vagyok Magenta 1-es.
2020. szept. 19. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Általában minden hónap 10.-én van a fordulópont, onnantól fogva mérte a telód?
2020. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Telekomos vagyok, ugy tudom most nincs ingyen korlatlan net, az tavasszal volt, de javitsatok ki, ha tevedek.
2020. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még mindig 6 GB-ot jelez.

Apának is szóltam róla, nem tudom megnézett-e bármilyen papírt vagy számlát, de eddig még nem szóltak, hogy többet fognának le, szóval nem hiszem hogy én kapcsoltam volna be

2020. szept. 19. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató oldalán tájékozódj vagy a legközelebbi nyitva tartó helységüknél.

Ha 6GB-ot ír minden bizonnyal 6GB-od van. Én most egy egyszeri 10GB ingyen, illetve egy havi 5000FT díjas korlátlan opciót láttam, a honlapon ami június 30.ig volt érvényes.


A telekomnál néhány navigációs, chat, illetve közösségi applikáció nem csökkenti az adatkereted.

2020. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem pontos a telekom applikáció :(
2020. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!