Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely telefonokkal lehet...

Mely telefonokkal lehet lezárva lámpázni?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokat használom éjjel a mostani p9lite lámpáját, ami zárképernyő aljáról suhintós ikonsoron van gyárilag. Nem szeretném kinyktni a telót lámpa miatt, túl sokszor ér meglepetés, amikor ránézek. Van rá root nélkül lehetőség, hogy tetszőleges androidos telefonra hasonlóan könnyen használható, lehetőleg lezárt állapotban működő lámpát rakj? Ha nincs, akkor mely típusokat keressem, van-e valahol összegyűjtve ez?
2020. szept. 20. 05:30
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Iphone.
2020. szept. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a redmi telomat (android) úgy állítottam be, hogy a bekapcsoló gombot kétszer megnyomom és világít a vaku, ismételten kétszeri nyomásra kialszik.
2020. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ConCorde Raptor P60
2020. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung a6+ van és kikapcsolt kijelzővel is világít folyamatosan a vaku amíg ki nem kapcsolom
2020. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Azt kérdezte, hogy a telefon feloldása nélkül be lehet e kapcsolni a vakut. :D


Egyébként az összes Huawei-n lehet, ezt tudom.

2020. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 az úgy pont usernév kicsekkol :), mert (szerintem már ki is találtátok) a Huawei világán túl lenne jó keresgélni. Nagyon nagy összegeket nem szánnék rá egyébként, annyi a szempont, hogy lehessen pikkpakk intézgetni rajta kicsit power user dolgokat, gdrive és szerkesztői, gyorsan jó fotó, értelmes családi videók, baromságoktól mentes navigáció, Notion, bankolás, ezazamaz... A P9Lite tízgigányi szabad belső memóriája állandóan tele van azokkal, amiket használok is, kábé egy-egy új appot próbálok ki néha, de azt se szívesen. Ami ritkán kell (pl wifi radar, ilyesmi), az nincs is. Tehát nagy és gyors belső memória, legalább 4G jobb ram, normális szenzorok, direkt gyorsan induló kamera elég nagy előrelépés lenne a mostani szuttyogás után. Kábé egy Galaxy S7 lenne a minimum, amit el tudnék képzelni a célra, nagyjából attól a specifikációtól és tényleges viselkedéstől fölfelé lenne jó olyat találnunk, amin megoldható, hogy power gomb, [valami] és lámpa ki/bekapcsolható. A dupla gombnyomáshoz volt szerencsém S2-n, rengetegszer világította ki a lelkét is a zsebemben mozgalmasabb munka közben, mielőtt deaktiváltam.
2020. szept. 20. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Azt ajánlanám neked, hogy menj el egy elektronikai üzletbe, pl MM, ott meg tudod nyomogatni a telefonokat, ezeket a funkciókat ki tudod próbálni.

2020. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet ez marad. És ha már rajtam a maszk, lehet hozok is egyet, háhá :)


Valamikor nem mostanában megejtem ezt is egyébként, és összeszedem a lényeget ide is, csak hogy ne kelljen másoknak feltalálni a csőben a lyukat.

2020. szept. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!