Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a POCO X3-ról?

Mi a véleményetek a POCO X3-ról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5 és 9 vagyok. Hirtelen nem tudtam, hogy mi az az RN9P - ja Redmi Note 9 Pro ! Igen, abból a típusból a 6/128 gigásra én is azt mondtam eddig, hogy 100 ezer Ft alatt a létező legjobb telefon, de most hogy megismertem a Poco X3-at, GSM Arenában összehasonlítva több dologban is sokkal jobb! Igaz, (még) csak 1 webshopban kapható (mobilakciok.hu), de egész korrekt, kivéve az 1 év bolti garanciát (szerintem, mert nem írja, igaz anno a Turbado sem írta, és csak itthon a garanciapapíron derült ki, hogy gyári garancia! :D)

Nekem az IPS nem okozott csalódást, talán csak annyi, hogy 4 év után mindent már csak max. 720p-ben volt hajlandó megjeleníteni az egyébként 1080p kijlző, de azon kívül semmi baja. A mostani a 2. okostelefonom, 2019 December óta van meg, ez Super Amoled kijelzős, eddig semmi ilyen hibája, majd xy idő után kiderül!

2020. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nah itt vagyok egy pár hét poco X3 használat után..

N szóval, egyszerűen szuper teló!

Előtte mi9t pro-m volt, de ennek a poconak tetszik hogy nagyobb a kijelzője! Tetszik a 120hz kijelző! Visszatérve a mi9t pro hoz ahogy görgetek szinte dadog már a képernyője ehhez képest!

Az oldalsó ujjlenyomat olvasó is még jobb mint a képernyőbe építve! Azért mert a melóba soxor NEM veszem kézbe a telót, csak az asztalon megnyomom oldalt aztán már fel is oldott! Szuper! Nekem eleve nem opció a hátoldali ujjlenyomat olvasó!mivel nincs időm annyiszor kézbe venni a telót!

Az üzemidő határozottan jobb a poconak! A fényerő határozottan elég napfényben is!

A sebesség tökéletes! Egyedül ha konvertàlok zenét, videót, na ott érződik hogy lassabb!..

A poco feltöltése több mint egy óra! Teljesen tökéletes teló! Nem fagy, nem indul újra, jó használni!

Kb ennyi..

Ha van kérdés nyugodtan kérdezzetek! 😊👍

2020. okt. 18. 19:50
 13/17 A kérdező kommentje:

Ja és még a kamerák..

Az előlapi lehet hogy jobb a mi9t pro nak..🤔

De a hátlapik kb ugyanolyanok!

2020. okt. 18. 19:52
 14/17 A kérdező kommentje:

A videó felvételek viszont határozottan jobbak! Sokkal stabilabbak! Még gyaloglás közben sem ugrál, hanem csak a tájbòl veszed észre hogy haladsz előre!..

Nagyon fasza használni!👍👍

2020. okt. 18. 19:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Éjjel milyen a kamera mi 9t prohoz viszonyítva?
2020. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ja és a sztereó hangszórók, na hát az is tökéletes nekem! Direkt jó erős sztereó zenekkèl teszteltem, nagyon jól szól ahogy egyikből megy át a másikba! Egyértelműen jól hallható! 👍👍


Nah a kérdésedre a válasz éjszakai fotók:

Csináltam most gyorsan sötétbe mindkettővel éjszakai módban, vakuval, anélkül, stb.. nos a mi9tpro nem durván, de szerintem jobbak az éjjeli képei..


Még jöhet kérdés ha van...👍

2020. okt. 18. 20:13
 17/17 anonim válasza:

16.


Mennyiért vetted és hol, ha szabad tudni?

2021. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!