Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » /SÜRGŐS/ Ilyekor most mi van?...

/SÜRGŐS/ Ilyekor most mi van? (iPhone 8)

Figyelt kérdés

Na szóval 1-2hete már kiírtam egy hasonló kérdéset viszont azóta újabb problémák is felmerültek szóval gondoltam jobb ha kiírok egy másikat mint az alá kommentelgetni az j dogokat.


(Ez csak az alapja a dolgoknak a kérdés annyira nem ehhez a részéhez kapcsolódik de gondoltam jobb ha leírom az előzményeket is hátha valakinek lesz türelme végigolvasni)

Az egész ott kezdődött hogy kb 1 hónapja a telefonom random kkikapcsolt de utána vissza tudtam kapcsolni nem volt vele semmi. Másnap újra ez történt akkor amikor feltettem töltőre és akármilyen alkalmazásba akartam belépni akkor mindig kikapcsolt és utána folyamatosan ki be kapcsolt viszont sosem kapcsolt be teljesen (szóval pont mielőtt be kellett volna írni a kódot újrakezdte) de tölteni töltött rendesen. Ha levettem a töltőről és úgy kapcsoltam be akkor viszont működött. Így ment ez pár napig amikor egyszer csak normálisan lehetett használni miküzben töltőn volt viszont ekkor meg a home-gomb nem működött teljesen (ugye az iphone 8-nál van az hogy már nem lehet benyomni viszont mégis amikor hozzáérsz akkor olyan érzés mintha benyomtad volna és ez nem volt viszont működni működtt) és a hang csak úgy volt jó ha fülhallgatót használtam hozzá mert amúgy még a hangerőt sem lehett állítani. Kikapcsolt hátha jó lesz és jó is lett ez a része viszont akkor megint a töltőn volt rossz. Utána egyszer megint sikerült úgy összehozni hogy a hang és a home gomb nem volt jó a töltő viszont igen és akkor úgy voltam vele hogy hát jó lesz mert inkább azok ne legyenek jók. Ez így jó is volt kb 1 hétig amikor lemerült etelfonom. Ekkor gondoltam magamban hogy nagyon jó megint jöhet a sznvedés a töltővel stb viszont meglepetésemre nem ez történt. Amikor bekapcsoltam teljesen jó volt minden, örültem neki de gondoltam hogyha lemerül és újra be kell kapcsolnom akkor nem lesz jó szóal figyeltem rá viszont kb 1 hét után egyszer túl figyelmetlen voltam és lemerült. Jól gondoltam mert ekkor megint nem volt jó a töltő, ezután megint az volt hogy jó volt a töltő és a home gomb nem viszont ezek után egyszercsak magától megint jó volt - 1 napig. (Mert gondoltam hogy majd az ios 14 milyen jó ötlet) Azóta viszont egyszerűen rosszabb mint eddig. Random kikapcsolt és utána nem kapcsolt be aztábn volt hogy bekapcsolt de a kód beírása után rögtön ki. Úgy voltam vele hogy akkor kicsit hagyom kikapcsolva viszont azt vettem észre hogy bekapcsolt és jó volt minden de egszercsak újra kikapcsolt. Utána amikor be akartam kapcsolni akkor ez fogadott:


[link]


Megpróbáltam az első lehetőséget és nem jött be. Utána megpróbáltam a frissítéseset és ez után bekapcsolt a telefonom.


Innentől jön a kérdéshez kapcsolódó dolog: Eddig nem volt hely a biztonsági mentéshez viszont most úgy voltam vele hogy jó ha vissza kell állítani akkor legyen meg minden szóval előfizettem az 50GB-os csomagra és csináltam egy biztonsági mentést. Nagyon jó elvileg sikerült is viszont amikor belépek a fotókba akkor ott meg azt írja hogy 620 elem nem lett feltöltve az iCloudba és nincs elég iCloud tárhely. Viszont amikor megnézem a beállításokban akkor ott meg úgy jelzi hogy csak 5,3GB van tele az 50GB-ból. És most jön a legjobb része a dolognak: Amikor megnéztem a beállításokban az előfizetéseket akkor ott ezt egyáltalán nem is jelzi csak az Apple Musicot (nem tudom hogy kellne-e de gyanítom hogy igen)


Szóval ilyenkor most melyik a valóságos? Egyszer azóta felraktam töltőre és megint szar volt de nagynehez most sikerült bekapcsolnom és jó viszon nem merem visszaállítani mert azok a képek nekem kellenének és így eléggé bizonytalan vagyok abban hogy most mégis mi van. Ha a visszaállítás sem oldja meg a problémát (amin ezek után nem csodálkoznék) akkor természetes elviszem szervíbe de azért szeretnék minden lehetséges dolgot megpróbálni.


Aki esetleg tudja hogy ilyenkor mi van vagy esetleg tapasztalt hasonlót és leírja a saját tapasztalatát annak előre is köszönöm a választ és azoknak is köszönöm akik képesek voltak végigolvasni mivel elég hosszú lett de gondoltam azért jobb ha mindent leírok.



2020. szept. 20. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

a képek feltöltése töltőre dugva megy csak - bár ebben nem vagyok biztos. De sok dolog van amit az iPhone csak töltőn csinál.


nincs szüneteltetve a feltöltés?

"A könyvtár iCloudba való feltöltésének szüneteltetése

Az iCloud Fotók bekapcsolása után a gyűjtemény méretétől és az internetsebességtől függ, hogy mennyi idő alatt töltődnek fel a fényképek és a videók az iCloudba. Ha nagyméretű a fénykép- és videogyűjtemény, a feltöltés a szokásosnál több időt vehet igénybe. Figyelemmel kísérheti a folyamatot, illetve szüneteltetheti a feltöltést egy napig.


iPhone, iPad vagy iPod touch készülékén lépjen a Beállítások > [az Ön neve] > iCloud > Fotók menüpontba. Úgy is eljárhat, hogy megnyitja a Fotók alkalmazást, a Fotók lapra lép, majd a képernyő aljára görget."


Miért nem számítógépre csinálsz biztonsági mentést?

Vagy miért nem mented le a képeidet számítógépre?


és majd ha sikerült lementeni a dolgaidat akkor csinálj egy teljes gyári visszaállítást számítógéprél indítva!

ha utána is hiba van akkor meglátjuk...


ja: a gyári töltőt használod? a gyári kábelét használod?

próbáltad már más töltővel (lehet a töltő.a hibás)

ki van tekerítva a lightning csatlakozó?

2020. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most sikerült végre bekapcsolnom és most hogy töltőn van tényleg fetöltődnek a dolgok szóval köszönöm. Én eddig erről nem is tudtam hogy töltőn kell lennie hozzá viszont eddig nagyon lehetőségem se lett volna megnézni mert tegnap este óta amint felraktam töltőre rögtön kikapcsolt.


A töltő az gyári és kipróbáltam másik gyári töltővel is és akkor se volt jó és az is biztos hogy nem a kábellel van probléma mert ami volt hozzá az nemrég romlott el de már azzal is ezt csinálta és a teljesen új apple.com-ról rendelt kábellel is ez van.


Ha feltölti az összes képet akkor utána majd valamikor este visszaállítom és akkor majd megírom hogy továbbra is rossz-e vagy sem.

2020. szept. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!